Szkolenia dla administracji Poznań

⇐ powrót na stronę województwa wielkopolskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Nasza bogata oferta tematyczna skupia się w obszarze szkoleń dla urzędników, a także szkoleń dla pracowników administracji publicznej. Nasza wykwalifikowana, doświadczona kadra trenerów sprawia, że szkolenia w administracji publicznej są niezwykle inspirujące i efektywne. Dodatkowo oferujemy również szkolenia miękkie dla urzędników i pracowników administracji, które pozwalają na rozwój zawodowy i osobisty każdego pracownika sektora administracji publicznej. Zapraszamy do współpracy z AVENHANSEN w zakresie profesjonalnych szkoleń urzędników.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Poznaniu – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla urzędników

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Poznania

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Poznaniu

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla wielkopolskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Samorządowych
  • Urzędników administracji publicznej
  • Skarbowych
  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)
  • Sądowych

 

Kilka słów na temat miasta Poznań

Poznań to historyczne miasto, położone nad rzeką Wartą w rejonie Pojezierza Wielkopolskiego, zlokalizowane w zachodniej Polsce. Stanowi stolicę oraz siedzibę władz województwa wielkopolskiego. Jest piątym pod względem liczby mieszkańców miastem i siódmym pod względem powierzchni. Skupia handel, przemysł, logistykę i turystykę, a jego wizytówką są Międzynarodowe Targi Poznańskie – najstarsze i jak do tej pory największe centrum wystawiennicze w kraju. Poznań jest ponadto ośrodkiem akademickim i kulturalnym. Działają tu liczne uczelnie, a także filharmonia, opera, balet, muzea, galerie sztuki, kina i teatry. Warto wspomnieć, że Poznań słynie z najlepszych w Polsce chórów, stanowiąc centrum polskiej muzyki chóralnej. Miasto słynie ponadto z licznych turystycznych szlaków: Piastowski, Romański czy Trasa Kórnicka z mnóstwem przepięknych i niezwykle klimatycznych zabytków.

 

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z Wielkopolski

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla pracowników urzędów