Szkolenia dla administracji Pomorskie

⇐ powrót do listy województw

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Nasze obserwacje dowodzą, iż jest zapotrzebowanie na organizację różnego rodzaju szkoleń dla urzędników i urzędów. Często instytucje te są zapominane pod względem szkoleniowym. My zaś świetnie zdajemy sobie sprawę z faktu, że szkolenia dla administracji są kluczem do sukcesu każdej instytucji. Proponujemy Państwu tematykę szkoleń dla pracowników administracji, która obejmuje następujące kwestie: public relations, księgowość, zasoby ludzkie, Unię Europejską, kadry i płace, finanse publiczne oraz prawo i przepisy. W naszej ofercie jest miejsce zarówno na ciekawe szkolenia miękkie dla urzędników i pracowników administracji, jak również szkolenia specjalistyczne.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w województwie pomorskim – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótki opis kogo i co obejmują oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Pomorza

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów na Pomorzu

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla pomorskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Samorządowych
  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)
  • Skarbowych
  • Sądowych
  • Urzędników administracji publicznej

 

Kilka słów na temat województwa pomorskiego

Województwo pomorskie leży w północnej Polsce. Jego stolicą jest Gdańsk, a kraina zwana jest historycznie Kaszubami. Województwo ma około 18300 km kwadratowych powierzchni i prawie 2,3 mln mieszkańców. Obszar woj. pomorskiego obejmuje Pomorze Gdańskie, a także część Pomorza zachodniego. Na jego terenie znajduje się aglomeracja Gdańska, Gdyni i Sopotu – czyli Trójmiasto, a także takie miasta, jak Wejherowo, Rumia, Reda, Pruszcz Gdański, Puck, Tczew czy Żukowo. Na terenie województwa znajdują się liczne zabytki. Zaliczyć można do nich zamki (Malbork, Słupsk, Człuchów czy Gniew), skanseny (Kluki, Swołow, Rzucew) oraz zabytki architektury świeckiej i sakralnej. Znajdują się tam również parki narodowe – Słowiński, Nadmorski czy Bory Tucholskie, które spełniają funkcję ochrony przyrody, stanowiąc jednocześnie atrakcję przyrodniczą regionu.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla poszczególnych miast

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia urzędników