Szkolenia dla administracji Podlaskie

⇐ powrót do listy województw

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Jeżeli chcieliby Państwo pogłębić wiedzę z zakresu zasobów ludzkich, public relations, finansów publicznych lub prawa i przepisów – zachęcamy do współpracy z naszą firmą w obszarze najwyższej jakości szkoleń dla pracowników administracji publicznej i urzędów. Najlepsza kadra szkoleniowa oraz wieloletnie doświadczenie w szkoleniach administracyjnych pozwalają nam na podjęcie każdego wyzwania. Naszą specjalnością są szkolenia dla urzędów, natomiast w ofercie szkoleniowej znaleźć można szeroki wachlarz różnych propozycji tematów szkoleń dla pracowników administracji – w tym także szkolenia miękkie dla urzędników.


Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji na Podlasiu – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótki opis kogo i co obejmują oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Podlasia

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Podlaskiem

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla podlaskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Samorządowych
  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)
  • Skarbowych
  • Urzędników administracji publicznej
  • Sądowych

 

Kilka słów na temat województwa podlaskiego

Województwo podlaskie jest położone w Polsce północno-wschodniej. Stolicą województwa jest Białystok, a przez jego środek przepływa rzeka Narew. Graniczy z 3 województwami: lubelskim, mazowieckim i warmińsko-mazurskim. Od wschodu graniczy ponadto z Białorusią, a od północy – z Litwą. Woj. podlaskie zlokalizowane jest na terenie Niziny Mazowieckiej, Pojezierza Suwalskiego oraz Niziny Podlaskiej. Na jego terenie dominuje krajobraz pojezierny i pagórkowaty, a najwyższe wzniesienia znajdują się na jego północy. Prócz Białegostoku na obszarze województwa podlaskiego z większych miast można wymienić Suwałki oraz Łomżę. Województwo posiada 4 parki narodowe, z których najstarszy – Białowieski Park Narodowy jest jednocześnie najstarszym parkiem w Polsce. Posiada też 3 parki krajobrazowe oraz 85 rezerwatów przyrody.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla poszczególnych miast

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia urzędników