Szkolenia dla administracji Podkarpacie

⇐ powrót do listy województw

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Jeśli chodzi o nasze szkolenia dla urzędników oraz pracowników administracji publicznej, zawsze dokładamy wszelkich starań, aby były one realizowane profesjonalnie i efektywnie. Ten cel zostaje osiągnięty, ponieważ tematyka szkoleń dla pracowników administracji często jest ustalana indywidualnie, mając na uwadze konkretne wymagania instytucji. Organizowane przez AVENHANSEN szkolenia dla administracji publicznej skupiają się zarówno na tematach specjalistycznych, ale nie tylko – realizujemy także szkolenia miękkie dla urzędników, które cieszą się dużą popularnością w obrębie naszej oferty szkoleń administracyjnych.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji na Podkarpaciu – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótki opis kogo i co obejmują oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Podkarpacia

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów na Podkarpaciu

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla podkarpackich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Urzędników administracji publicznej
  • Skarbowych
  • Samorządowych
  • Sądowych
  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)

 

Kilka słów na temat województwa podkarpackiego

Województwo podkarpackie powstało w 1999 roku poprzez połączenie ziem województw rzeszowskiego, przemyskiego oraz części województw krośnieńskiego, tarnobrzeskiego i tarnowskiego. Woj. podkarpackie jest województwem najdalej wysuniętym na południe Polski. Obejmuje Kotlinę Sandomierską, Zewnętrzne Karpaty Zachodnie, Beskid Niski, Beskidy Wschodnie i Bieszczady Zachodnie. Z województwem podkarpackim graniczą województwa: lubelskie, świętokrzyskie i małopolskie. Od południa województwo graniczy ze Słowacją, a od wschodu – z Ukrainą. Stolicą województwa jest Rzeszów. Wśród atrakcji turystycznych w rejonie Podkarpacia można wymienić chociażby zamki: Kamieniec – Odrzykoń, Baranów Sandomierski, Krasiczyn, Łańcut, Sanok, liczne pałace, a także miejscowości uzdrowiskowe – Iwonicz Zdrój czy Rymanów Zdrój.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla poszczególnych miast

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń

 

Szkolenia urzędników