Szkolenia dla administracji Płock

⇐ powrót na stronę województwa mazowieckiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Licznym urzędom zależy na rozwoju pracowników. AVENHANSEN doskonale zdaje sobie sprawę, jakie są oczekiwania pracowników tego typu instytucji, posiadamy więc w naszej ofercie niezwykle atrakcyjne tematy szkoleń dla pracowników administracji. Warto podkreślić, że szkolenia administracyjne organizowane przez naszą firmę obejmują m.in.: public relations, księgowość, UE, finanse publiczne czy prawo i przepisy. Ponadto, z naszej strony mogą Państwo liczyć również na profesjonalne i efektywne szkolenia miękkie dla urzędników i pracowników administracji. Gwarantujemy, że udział w naszych szkoleniach dla administracji publicznej da owoce w postaci nowych kompetencji i najwyższej jakości wiedzy.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Płocku – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla pracowników administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Płocka

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Płocku

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

  • Płocki Urząd Skarbowy – ul. 1 Maja 10
  • Urząd Miasta Płocka – Stary Rynek 1
  • Urząd Pracy w Płocku – ul. Kostrogaj 1

 

Szkolenia dla mazowieckich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

 

Kilka słów na temat miasta Płock

Płock jest miastem zlokalizowanym w Kotlinie Płockiej, na Pojezierzu Dobrzyńskim, w województwie mazowieckim, nad Wisłą. Na terenie Płocka znajdują się dwa zespoły przyrodniczo-krajobrazowe. Są to: jar rzeki Rosicy oraz jar rzeki Brzeźnicy. Obecnie Płock jest podzielony na 23 osiedla, z czego 2 są niezamieszkanymi osiedlami przemysłowymi. W okresie wczesnego średniowiecza Płock był ważnym ośrodkiem kultowym Słowian i jedną z najważniejszych siedzib królestwa. Był też stolicą Polski w latach 1079-1138. Odwiedzając Płock należy zwiedzić takie miejsca, jak: Bazylika katedralna, Zamek książęcy, Muzeum Diecezjalne, Świątynia Miłosierdzia i Miłości, Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, Płocki ratusz, Stary Rynek, „Małachowianka” (jedna z najstarszych szkół średnich w Polsce). Atrakcją dla mieszkańców i turystów jest płockie zoo, w którym znajduje się ponad 3700 zwierząt.

 

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z województwa mazowieckiego

 

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla pracowników administracji