Szkolenia dla administracji Piotrków Trybunalski

⇐ powrót na stronę województwa łódzkiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Jeśli zależy Państwu na pogłębieniu wiedzy z obszaru finansów publicznych, public relations lub zasobów ludzkich – zapraszamy do szkoleniowej współpracy z AVENHANSEN  w ramach profesjonalnych i niezwykle efektywnych szkoleń dla urzędów i pracowników administracji publicznej. Nasi trenerzy, jak i bogate doświadczenie w zakresie szkoleń dla administracji umożliwiają nam podejmowanie coraz to nowych wyzwań. Specjalnością AVENHANSEN są szkolenia dla urzędników, zaś w ofercie można znaleźć liczne propozycje tematów szkoleń dla pracowników administracji, do których zaliczają się też szkolenia miękkie dla urzędników.


Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Piotrkowie Trybunalskim – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla urzędników

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Piotrkowa Trybunalskiego

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Piotrkowie Trybunalskim

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

  • Urząd Miasta Piotrków Trybunalski (pasaż Karola Rudowskiego 10)
  • Urząd Skarbowy w Piotrkowie Trybunalskim (ul. Wronia 65)
  • Piotrkowski Urząd Pracy (ul. Dmowskiego 27)

 

Szkolenia dla łódzkich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

 

Kilka słów na temat miasta Piotrków Trybunalski

Drugie co do wielkości miasto na terenie województwa łódzkiego to Piotrków Trybunalski. Niewiele osób wie, że to położone w centralnej Polsce i zachodniej części Równiny Piotrkowskiej miasto było miastem królewskim. Pierwsze wzmianki na temat Piotrkowa pochodzą już z VIII stulecia w postaci dokumentów Leszka Białego. Dziś miasto słynie z przemysłu szklarskiego, włókienniczego, maszynowego i meblowego. Na terenie Piotrkowa Trybunalskiego działa regionalny browar, a także liczne firmy budowlane i deweloperskie. Wśród zabytków warto zwrócić uwagę na Zamek Królewski, Wielką i Małą Synagogę, prawosławną Cerkiew Wszystkich Świętych, kościoły – św. Jakuba, OO. Bernardynów, OO. Pijarów czy MB Śnieżnej. Warte obejrzenia są też zachowane fragmenty murów miejskich oraz Stare Miasto ze średniowiecznym układem urbanistycznym.

 

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z województwa łódzkiego

 

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla pracowników urzędów