Szkolenia dla administracji Piekary Śląskie

⇐ powrót na stronę województwa śląskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Zdajemy sobie sprawę, że rozwój dotyczy nie tylko biznesu, ale także urzędów i rozmaitych instytucji. To właśnie z tego powodu nasza oferta w dużej części składa się ze szkoleń dla urzędników (urzędów). Nasze propozycje szkoleniowe kierujemy do osób, które cenią sobie profesjonalizm, wysoką efektywność szkoleń administracji oraz najlepszą kadrę trenerską. Oferujemy różnorodny wachlarz tematyki szkoleń dla pracowników administracji. Jeśli poszukują Państwo dobrych szkoleń miękkich dla urzędników lub specjalistycznych szkoleń z takich tematów, jak np. księgowość, zasoby ludzkie, finanse publiczne – AVENHANSEN to najlepszy wybór.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Piekarach Śląskich – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla pracowników administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Piekar Śląskich

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Piekarach Śląskich

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla śląskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Skarbowych
  • Sądowych
  • Samorządowych
  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)
  • Urzędników administracji publicznej

 

Kilka słów na temat miasta Piekary Śląskie

Piekary Śląskie są częścią Górnego Śląska, woj. śląskiego, Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, Wyżyny Śląskiej – leżą na tzw. Garbie Tarnogórskim – i Wyżyny Katowickiej. Miasto graniczy z Bobrownikami, Wojkowicami, Siemianowicami Śląskimi, Chorzowem, Bytomiem, Radzionkowem oraz gminą Świerklaniec. Piekary Śląskie znajdują się nad rzeką Brynicą. Przez wiele osób są uznawane za duchową stolicę Górnego Śląska, a wszystko to z uwagi na obraz Matki Boskiej Piekarskiej. W granicach Bytomia, Chorzowa oraz Piekar Śląskich znajdują się tzw. Żabie Doły, stanowiące cenną ostroję ptactwa wodno-błotnego i płazów. W Piekarach Śląskich obserwuje się występowanie ponad 400 gatunków roślin (np. powojnik prosty) i 72 gatunków ptaków lęgowych (np. myszołów, wilga, derkacz, kszyk). Ponadto, w obrębie miasta występuje też chomik europejski – rzadki ssak, będący pod ochroną prawną.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z województwa śląskiego

 

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla pracowników administracji