Szkolenia dla administracji Ostrołęka

⇐ powrót na stronę województwa mazowieckiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Kierujemy do Państwa ofertę ciekawych i przydatnych szkoleń dla urzędów i administracji publicznej. Wiemy, iż praca w urzędzie jest branżą bardzo wymagającą – należy nieustannie rozwijać swoje kompetencje i poznawać skomplikowane procedury i przepisy. W naszej ofercie posiadamy bogatą tematykę szkoleń dla pracowników administracji. Obejmuje ona m.in.: księgowość, finanse publiczne, public relations czy UE. W ofercie znajdą Państwo też atrakcyjne tematycznie szkolenia miękkie dla urzędników i pracowników administracji.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Ostrołęce – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla pracowników administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Ostrołęki

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Ostrołęce

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

  • Ostrołęcki Urząd Skarbowy  (ul. Przechodnia 6)
  • Urząd Miasta Ostrołęka (Plac Bema 1)
  • Urząd Pracy w Ostrołęce (ul. 11-go Listopada 68)

 

Szkolenia dla mazowieckich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

 

Kilka słów na temat miasta Ostrołęka

Ostrołęka jest miastem powiatowym znajdującym się północno-wschodniej części Polski, na terenie województwa mazowieckiego. Ostrołęka leży nad Narwią, na skraju Puszczy Zielonej, na Nizinie Północnomazowieckiej. Oprócz Narwi przez miasto płyną także inne dwie rzeki, a są to: Czeczotka i Omulew. Nazwa miasta w sposób bezpośredni wiąże się z właściwościami topograficznymi terenu. W latach 1975-1998 Ostrołęka była miastem wojewódzkim. Obecnie miasto stanowi ważny ośrodek usług i przemysłu energetycznego, celulozowo-papierniczego, spożywczego i budowlanego. Jest też miejscem skupiającym folklor kurpiowski. Do najważniejszych zabytków Ostrołęki zalicza się: grodzisko wczesnośredniowieczne, kościół Farny p.w. NMP i św. Mikołaja , pobernardyński zespół klasztorny, zespół budynków pokoszarowych, kościół św. Wojciecha oraz klasycystyczny ratusz.

 

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z województwa mazowieckiego

 

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla pracowników administracji