Szkolenia dla administracji Opolskie

⇐ powrót do listy województw

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Nasza oferta szkoleniowa w dużej mierze skupia się na szkoleniach urzędników, gdyż dostrzegamy ich istotną rolę oraz ogromne zapotrzebowanie na różnego rodzaju szkolenia administracji. Tematyka szkoleń dla pracowników administracji publicznej jest dobierana z największą starannością. Zawsze uwzględniamy indywidualne potrzeby i oczekiwania danej instytucji. Pośród naszych propozycji szkoleniowych znajdą Państwo nie tylko specjalistyczne szkolenia dla urzędów i urzędników, ale również szkolenia miękkie dla pracowników administracji.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w województwie opolskim – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótki opis kogo i co obejmują oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Opolskiego

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Opolskiem

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla opolskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Sądowych
  • Urzędników administracji publicznej
  • Skarbowych
  • Samorządowych
  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)

 

Kilka słów na temat województwa opolskiego

Województwo opolskie obejmuje powierzchnię 9412 kilometrów kwadratowych i jest najmniejszym polskim województwem. Posiada ponad 1 mln mieszkańców, a jego stolicą i zarazem siedzibą władz jest Opole. Województwo opolskie położone jest w południowo-zachodniej Polsce i graniczy z województwami dolnośląskim, śląskim, łódzkim i wielkopolskim, a od południa z Czechami. Większość obszarów, na którym leży województwo opolskie to region Górnego i Dolnego Śląska. Część stanowi również fragment Wielkopolski. Główną rzeką województwa opolskiego jest Odra. Inne większe rzeki to Nysa Kłodzka oraz Mała Panew. W województwie opolskim znajduje się 35 miast, z czego największy jest Kędzierzyn-Koźle. Znajdują się tam ponadto 34 rezerwaty przyrody i 4 parki krajobrazowe.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla poszczególnych miast

  • Szkolenia administracji Opole

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia urzędników