Szkolenia dla administracji Opole

⇐ powrót na stronę województwa opolskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Zdecydowaliśmy się na poszerzenie naszej oferty o profesjonalne szkolenia dla urzędów i urzędników, ponieważ wiemy, jak istotną kwestią jest rozwój w każdej instytucji. Tematyka szkoleń dla pracowników administracji jest niezwykle zróżnicowana i często dostosowywana do indywidualnych potrzeb. W naszej ofercie przewidujemy też liczne szkolenia miękkie dla urzędników obejmujące obszary np. komunikacji, negocjacji, zarządzania czasem. Dzięki naszej fachowej kadrze trenerskiej oraz bogatemu doświadczeniu w branży szkoleniowej gwarantujemy Państwu najwyższej jakości szkolenia dla pracowników administracji publicznej.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Opolu – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Opola

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Opolu

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla opolskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)
  • Skarbowych
  • Samorządowych
  • Urzędników administracji publicznej
  • Sądowych

 

Kilka słów na temat miasta Opole

Opole to miasto znajdujące się w południowo-zachodniej Polsce. Zlokalizowane jest na Nizinie Śląskiej. Miasto od 1950 roku stanowi stolicę województwa opolskiego, będąc jednocześnie głównym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, gospodarczym i administracyjnym w województwie. Opole znajduje się nad drugą co do wielkości rzeką w Polsce – Odrą. W granicach miasta dopływają do niej ponadto drobne cieki wodne – Lutnia, Czarnka, Prószkowski Potok i Olszanka. Kilka kanałów i meandrów tworzy ponadto na Odrze dwie wyspy – Bolko i Pasiekę. Wśród zabytków miasta Opola wymienić można Bazylikę Katedralną Podwyższenia Krzyża Świętego, Ratusz, Starą Synagogę czy Wieżę Piastowską. Atrakcje turystyczne stanowią Amfiteatr, Opolska Wenecja, Aleja Gwiazd i ogród zoologiczny.

 

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla urzędników