Szkolenia dla administracji Olsztyn

⇐ powrót na stronę województwa warmińsko-mazurskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Z wielką chęcią dostosujemy naszą ofertę szkoleń urzędników do Państwa oczekiwań oraz indywidualnych potrzeb. Na tematykę szkoleń dla pracowników administracji i urzędników składają się takie obszary, jak chociażby public relations, Unia Europejska, zasoby ludzkie, księgowość czy finanse publiczne. Pamiętamy jednocześnie, że praca administracyjna to zadanie wyjątkowo wymagające – trzeba stale rozwijać nie tylko swoją wiedzę, ale również umiejętności osobiste – dlatego proponujemy Państwu udział w efektywnych i bardzo atrakcyjnych szkoleniach miękkich dla pracowników administracji i urzędników.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Olsztynie – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla pracowników administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Olsztyna

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Olsztynie

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla warmińsko-mazurskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Sądowych
  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)
  • Skarbowych
  • Urzędników administracji publicznej
  • Samorządowych

 

Kilka słów na temat miasta Olsztyn

Olsztyn to stolica województwa warmińsko-mazurskiego. Stanowi siedzibę władz wojewódzkich i powiatowych, a także kurii archidiecezji warmińskiej oraz luterańskiej diecezji mazurskiej. Miasto jest zlokalizowane w południowej Warmii, nad rzeką Łyną, na Pojezierzu Olsztyńskim. 87 km od Olsztyna na północ znajduje się granica z Rosją (Obwodem kaliningradzkim). Ponad 20% miasta stanowią lasy pełniące w większości funkcję rekreacyjną i wypoczynkową, znajdują się tam ponadto dwa rezerwaty przyrody, gdzie dominuje roślinność torfowa. Wśród zabytków godnych obejrzenia w Olsztynie warto wspomnieć chociażby o Starym Ratuszu, Bazylice św. Jakuba, czy tzw. „Domu Oczyszczenia”. Dodatkowe atrakcje stanowią m. in. planetarium i obserwatorium astronomiczne, galerie sztuki, teatry (St. Jaracza, „Demoludy” czy Olsztyński Teatr Lalek) oraz muzea.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z Warmii i Mazur

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla pracowników administracji