Szkolenia dla administracji Nowy Sącz

⇐ powrót na stronę województwa małopolskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Nasza profesjonalna kadra szkoleniowa ma bogate doświadczenie w obszarze szkoleń dla urzędów oraz szkoleń dla administracji. Jeżeli chodzi o tematy szkoleń dla pracowników administracji – są one bardzo zróżnicowane. Oferujemy zarówno szkolenia administracyjne, jak i szkolenia miękkie dla urzędników, które pozwalają rozwijać umiejętności zawodowe oraz osobiste. Z przyjemnością nawiążemy współpracę z urzędami zainteresowanymi organizowanymi przez AVENHANSEN szkoleniami dla administracji publicznej.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Nowym Sączu – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla pracowników administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Nowego Sącza

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Nowym Sączu

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla małopolskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Urzędników administracji publicznej
  • Skarbowych
  • Samorządowych
  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)
  • Sądowych

 

Kilka słów na temat miasta Nowy Sącz

Trzecim co do liczby mieszkańców i powierzchni miastem na terenie woj. małopolskiego jest Nowy Sącz, stanowiący najważniejszy ośrodek turystyczny na Sądecczyźnie. Nowy Sącz był niegdyś miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego. Jest to jedno z najstarszych miast znajdujących się Małopolsce. Nowy Sącz leży w obszarze Kotliny Sądeckiej, a jego najstarsza część zlokalizowana jest między korytami rzek Dunajec i Kamienica Nawojowska. Mówiąc o położeniu Nowego Sącza należy wspomnieć też o pobliskich masywach górskich: Beskid Sądecki, Beskid Wyspowy, Beskid Niski oraz Pogórze Rożnowskie. Niedaleko Nowego Sącza znajduje się przepiękne Jezioro Rożnowskie. Z zabytków Nowego Sącza niewątpliwie warto zwiedzić: Ratusz, Bazylikę kolegiacką, Sądecki Park Etnograficzny, kościół św. Rocha oraz Zamek Królewski (ruiny z zachowanymi fragmentami fortyfikacji miejskich).

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z Małopolski

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia urzędników państwowych