Szkolenia dla administracji Mysłowice

⇐ powrót na stronę województwa śląskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Jeśli pracują Państwo w urzędzie czy instytucji na stanowisku administracyjnym – zachęcamy serdecznie do poznania naszej interesującej oferty szkoleń dla urzędów i urzędników. Dostępne tematy szkoleń dla pracowników administracji dotykają takich obszarów, jak księgowość, prawo i przepisy, UE, public relations czy też zasoby ludzkie. Naszą ofertę kierujemy nie tylko do osób zainteresowanych poszerzeniem specjalistycznej wiedzy. Mamy coś specjalnego dla osób, które pragną popracować nad rozwojem osobistym – proponujemy atrakcyjne szkolenia miękkie dla urzędników i pracowników administracji. Jesteśmy pewni, że każda instytucja ma szansę na osiągnięcie rozwoju dzięki profesjonalnym szkoleniom dla administracji publicznej.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Mysłowicach – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla urzędników

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Mysłowic

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Mysłowicach

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla śląskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)
  • Skarbowych
  • Urzędników administracji publicznej
  • Sądowych
  • Samorządowych

 

Kilka słów na temat miasta Mysłowice

Mysłowice znajdują się na obszarze Wyżyny Katowickiej oraz Pagórów Jaworznickich, na Wyżynie Śląskiej, w województwie śląskim, nad rzeką Przemszą. To jeden z istotnych ośrodków centralnych konurbacji górnośląskiej. Miasto graniczy z Katowicami, Sosnowcem, Jaworznem,  Imielinem oraz Lędzinami. Mysłowice nazywane są czasami „polskim Manchesterem” – wynika to z industrialnego charakteru miasta oraz z bogatej sceny rockowej (z Mysłowic podchodzi m.in. znany zespół Myslovitz). Najciekawszymi zabytkami w Mysłowicach są: średniowieczny kościół farny p.w. Narodzenia Najświętszej Marii Panny, barokowy kościół p.w. św. Krzyża, mysłowicki ratusz, willa przy ul. Powstańców 13, kościół ewangelicki Apostołów Piotra i Pawła i inne. Będąc w Mysłowicach warto zwiedzić też muzea: Centralne Muzeum Pożarnictwa, Muzeum Misyjne i Muzeum Miasta Mysłowice.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z woj. śląskiego

 

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla urzędników