Szkolenia dla administracji Mazowieckie

⇐ powrót do listy województw

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Wiemy, że poszerzanie wiedzy i rozwój umiejętności nie są tylko i wyłącznie domeną biznesu, dlatego tak dużą część naszej oferty szkoleniowej zajmują szkolenia dla urzędów (urzędników). Zależy Państwu na wysokiej efektywności przeprowadzanych szkoleń  administracji, a jednocześnie na najlepszych trenerach, którzy mają praktykę w administracji publicznej? AVENHANSEN to doskonały wybór – posiadamy zróżnicowany wachlarz tematów szkoleń dla pracowników administracji i bogate doświadczenie. Szkolenia miękkie dla urzędników oraz szkolenia specjalistyczne z takich obszarów, jak: kadry i płace, finanse publiczne, prawo i przepisy, księgowość, zasoby ludzkie, public relations, UE.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji na Mazowszuzachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótki opis kogo i co obejmują oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Mazowsza

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Mazowieckiem

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

  • Urzędy miasta
  • Mazowiecki Urząd Skarbowy (Warszawa – ul. Mazowiecka 9 i ul. Stawki 2; Radom – ul. Struga 26/28)
  • Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie (ul. Jagiellońska 26)
  • Mazowiecki Urząd Wojewódzki, Warszawa (plac Bankowy 3/5)
  • Urzędy gminy
  • Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie (ul. Młynarska 16)

 

Szkolenia dla mazowieckich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

 

Kilka słów na temat województwa mazowieckiego

Województwo mazowieckie położone jest w środkowo-wschodniej Polsce. Jest największym województwem w kraju, zarówno pod względem powierzchni, jak i liczby ludności. Jego powierzchnia stanowi 11,4% powierzchni Polski. Stolicą województwa mazowieckiego, a zarazem całego kraju jest Warszawa. Mazowieckie graniczy z sześcioma województwami: kujawsko-pomorskim, lubelskim, łódzkim, podlaskim, świętokrzyskim i warmińsko-mazurskim. Na terenie województwa funkcjonuje 314 gmin, 37 powiatów oraz 5 miast na prawach powiatu, są to: Warszawa, Płock, Ostrołęka, Siedlce, Radom. W Warszawie koncentruje się ponad 30% ludności całego województwa. Mazowieckie wyróżnia się najwyższym poziomem rozwoju gospodarczego w Polsce, główny potencjał kapitałowy, intelektualny i gospodarczy skupia się w stolicy i aglomeracji warszawskiej.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla poszczególnych miast

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla urzędników