Szkolenia dla administracji Małopolska

⇐ powrót do listy województw

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Naszym zdaniem zawsze jest najwyższy czas na rozwój i podniesienie swoich kwalifikacji. Włączyliśmy do naszej oferty szkolenia dla administracji i urzędów, ponieważ jest to branża niezwykle specyficzna, wymagająca zindywidualizowanego podejścia. Lata doświadczeń pokazały nam, że warto inwestować w szkolenia administracji. Tematyka szkoleń dla pracowników administracji jest szeroka – proponujemy specjalistyczne szkolenia z dużą dawką wiedzy merytorycznej, ale również szkolenia miękkie dla urzędników (pracowników administracji), idealne do wykorzystania podczas pracy w urzędzie, jak i w życiu codziennym.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Małopolsce – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótki opis kogo i co obejmują oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Małopolski

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Małopolsce

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

  • Urząd Pracy Małopolska (Kraków, plac Na Stawach 1)
  • Urzędy miasta
  • Małopolski Urząd Skarbowy (Kraków, os. Bohaterów Września 80)
  • Urzędy gminy
  • Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego (Kraków, ul. Racławicka 56)
  • Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie (ul. Basztowa 22)

 

Szkolenia dla małopolskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

 

Kilka słów na temat województwa małopolskiego

Województwo małopolskie mieści się na południu Polski. Zajmuje czwarte miejsce pod względem liczby mieszkańców, zaś jego powierzchnia stanowi niecałe 5% powierzchni kraju. Obszar województwa małopolskiego graniczy ze Słowacją oraz z województwem podkarpackim, śląskim i świętokrzyskim. Województwo dzieli się na 22 powiaty, z czego 19 to powiaty ziemskie, natomiast 3 są powiatami grodzkimi (Kraków, Tarnów i Nowy Sącz). Małopolska szczyci się dużym potencjałem naukowo-badawczym, na jej terenie znajduje się najstarsza polska uczelnia – Uniwersytet Jagielloński, posiadający bogatą, ponad 600-letnią tradycję. Województwo małopolskie to nade wszystko jeden z najważniejszych rejonów turystycznych w Polsce. Takie miejsca, jak: Kraków, Wieliczka, Zakopane, Wadowice, Oświęcim odwiedzane są każdego roku przez miliony turystów.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla poszczególnych miast

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla urzędników