Szkolenia dla administracji Ziemia Lubuska

⇐ powrót do listy województw

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Liczne instytucje i urzędy stawiają na doskonalenie pracowników, a my – zdając sobie sprawę z ich potrzeb – oferujemy zróżnicowane tematy szkoleń dla pracowników administracji. Nasze propozycje szkoleń administracyjnych obejmują obszary np. zasobów ludzkich, public relations, księgowości czy prawa i przepisów. Mogą Państwo liczyć z naszej strony również na profesjonalne szkolenia miękkie dla urzędników – komunikacja interpersonalna, negocjacje, zarządzanie czasem, sztuka prezentacji i wiele innych. Szkolenia dla pracowników administracji publicznej AVENHANSEN to gwarancja najlepszej wiedzy i nowych kompetencji. 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji na Ziemi Lubuskiej – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótki opis kogo i co obejmują oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Ziemi Lubuskiej

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Lubuskiem

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

  • Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie Wielkopolskim – ul. Jagiellończyka 8
  • Urzędy miasta
  • Lubuski Urząd Skarbowy Zielona Góra – ul. Dr. Pieniężnego 24
  • Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego – Zielona Góra, ul. Podgórna 7
  • Urzędy gminy
  • Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze – ul. Wyspiańskiego 15

 

Szkolenia dla lubuskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

 

Kilka słów na temat województwa lubuskiego

Województwo lubuskie położone jest w zachodniej Polsce pomiędzy silnymi i dużymi województwami: dolnośląskim, wielkopolskim i zachodniopomorskim, od zachodu zaś graniczy z Niemcami. Jego powierzchnia stanowi 4,3% obszaru Polski. Województwo zamieszkiwane jest głównie przez ludność napływową ze wschodu, która osiedliła się tam po II wojnie światowej. Prawdziwym skarbem województwa lubuskiego są duże zasoby wód powierzchniowych, a także największa w Polsce lesistość – aż 49% powierzchni zajmują lasy. Na terenie województwa mieszczą się dwa parki narodowe (Park Narodowy Ujście Warty i Drawieński Park Narodowy) oraz parki krajobrazowe i rezerwaty – stanowi to dużą atrakcję w regionie. Funkcje ośrodków stołecznych w województwie lubuskim pełnią dwa miasta: Zielona Góra (siedziba urzędu marszałkowskiego i sejmiku województwa) i Gorzów Wielkopolski (siedziba administracji rządowej).

Poznaj szczegółową ofertę dla poszczególnych miast

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla urzędników