Szkolenia dla administracji Lublin

⇐ powrót na stronę województwa lubelskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Jeśli chcą Państwo poszerzyć swoją wiedzę z zakresu public relations, zasobów ludzkich, prawa i przepisów lub finansów publicznych – zapraszamy do współpracy z nami w zakresie profesjonalnych szkoleń dla urzędów i pracowników administracji publicznej. Dzięki najlepszej kadrze szkoleniowej i wieloletniemu doświadczeniu w obszarze szkoleń administracyjnych, jesteśmy gotowi do podjęcia każdego wyzwania. Szkolenia dla urzędów to nasza specjalność, zaś w ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz propozycji tematów szkoleń dla pracowników administracji, w tym również szkolenia miękkie dla urzędników.


Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Lublinie – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla pracowników urzędów

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Lublina

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Lublinie

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla lubelskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Sądowych
  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)
  • Skarbowych
  • Urzędników administracji publicznej
  • Samorządowych

 

Kilka słów na temat miasta Lublin

Lublin jest miastem położonym nad rzeką Bystrzycą, na wschodzie Polski, na północy Wyżyny Lubelskiej. Stolica województwa lubelskiego i zarazem największe polskie miasto, leżące po wschodniej stronie Wisły. Lublin może pochwalić się wspaniałymi zabytkami i urokliwymi zakątkami. Najbardziej charakterystyczną budowlą Lublina jest Zamek. Zbudowany został w gotyckim stylu przez Kazimierza Wielkiego w wieku XIV. Był wielokrotne przebudowywany, natomiast w trakcie niemieckiej okupacji znajdowało się w nim więzienie. Od 1954 roku przeznaczony na cele kultury. Innym godnym uwagi zabytkiem w Lublinie jest gotycki Kościół św. Trójcy – zwany Kaplicą Zamkową, to jeden z najciekawszych i najcenniejszych zabytków średniowiecznych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Miejsce to było świadkiem licznych wydarzeń historycznych, w tym Unii Lubelskiej w 1569 roku.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z Lubelszczyzny

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla administracji