Szkolenia dla administracji Lubelskie

⇐ powrót do listy województw


AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i z przyjemnością przedstawiamy ofertę ciekawych i przydatnych szkoleń dla urzędów i administracji. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż praca w urzędzie wymaga stałego rozwoju kompetencji, znajomości skomplikowanych przepisów, procedur. Proponowana przez nas tematyka szkoleń dla pracowników administracji obejmuje księgowość, public relations, prawo i przepisy, kadry i płace i inne. Nie zapominamy jednocześnie o treningu osobistych umiejętności, dlatego równie atrakcyjną opcją dla instytucji są szkolenia miękkie dla urzędników i pracowników administracji

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji na Lubelszczyźnie – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótki opis kogo i co obejmują oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Lubelszczyzny

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów na Lubelszczyźnie

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

  • Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie (ul. Spokojna 4)
  • Urzędy miasta
  • Lubelski Urząd Skarbowy – Lublin (ul. T. Szeligowskiego 24)
  • Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie (ul. Spokojna 4)
  • Lublin – Wojewódzki Urząd Pracy (ul. Obywatelska 4)
  • Urzędy gminy

 

Szkolenia dla lubelskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

 

Kilka słów na temat województwa lubelskiego

Powierzchnia województwa lubelskiego stanowi 8% terytorium Polski, stolicą województwa jest Lublin. Położone w części południowo-wschodniej kraju. Sąsiaduje z województwem podlaskim, mazowieckim, świętokrzyskim, podkarpackim, a także z Białorusią i Ukrainą – wyznaczając granicę Unii Europejskiej. Lubelszczyzna to obszar typowo rolniczy. Wielkim skarbem regionu jest przyroda: w województwie lubelskim znajduje się Poleski Park Narodowy i Roztoczański Park Narodowy, a także 17 parków krajobrazowych. Lubelszczyzna jest pełna ciekawej architektury i urokliwych miejsc, do których można zaliczyć Kazimierz Dolny, Nałęczów, Zamość, Puławy, Lubartów i Włodawę – małe miasteczko, gdzie przez wieki obok siebie żyli w zgodzie Polacy, Rusini oraz Żydzi. Wielokulturową tradycję Włodawy upamiętnia coroczny Festiwal Trzech Kultur – znany i ceniony w całej Polsce.

Poznaj szczegółową ofertę dla poszczególnych miast

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla urzędników