Szkolenia dla administracji Łódzkie

⇐ powrót do listy województw

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Nasza wybitna kadra szkoleniowa oraz bogate doświadczenie sprawiają, że podejmujemy się organizacji bardzo specjalistycznych szkoleń dla pracowników administracji publicznej i urzędników z różnego rodzaju instytucji. Oferta szkoleń administracyjnych obejmuje szkolenia miękkie dla urzędników, jak również inne, bardzo zróżnicowane, tematy szkoleń dla pracowników administracji. Zapraszamy do współpracy wszystkie instytucje, które chcą rozwijać swoich pracowników poprzez profesjonalne szkolenia dla urzędników administracji publicznej.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w województwie łódzkim – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótki opis kogo i co obejmują oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Łódzkiego

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Łódzkiem

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

  • Łódzki Urząd Skarbowy w Łodzi (al. Kościuszki 85)
  • Urzędy gminy
  • Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi (ul. Wólczańska 49)
  • Łódzki Urząd Wojewódzki (ul. Piotrkowska 104)
  • Urzędy miasta
  • Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego w Łodzi (al. Piłsudskiego 8)

 

Szkolenia dla łódzkich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

 

Kilka słów na temat województwa łódzkiego

Województwo łódzkie położone jest w środkowej Polsce. Jego stolicą jest Łódź. Graniczy z województwami: wielkopolskim, świętokrzyskim, śląskim, opolskim, mazowieckim oraz kujawsko-pomorskim. Jego powierzchnia to ponad 18 tys. kilometrów kwadratowych, a ilość mieszkańców to około 1-1,2 mln. Województwo łódzkie charakteryzuje się najmniejszą lesistością spośród wszystkich województw – ok. 21%. Na jego terenie znajduje się Łódzki Okręg Przemysłowy, będący niegdyś okręgiem włókienniczym, Kopalnia Bełchatów (będąca największą kopalnią węgla brunatnego w Europie), Łódzki Zakład Energetyczny SA, zespół elektrociepłowni w Łodzi „Dalkia” i Elektrownia  Bełchatów w Rogowcu. Najważniejsze miasta województwa łódzkiego to oprócz Łodzi: Bełchatów, Kutno, Łowicz, Opoczno, Radomsko, Sieradz i Piotrków Trybunalski.

Poznaj szczegółową ofertę dla poszczególnych miast

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla urzędników