Szkolenia dla administracji Łódź

⇐ powrót na stronę województwa łódzkiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Z naszych obserwacji wynika, że potrzeba organizacji różnego rodzaju szkoleń dla urzędów i urzędników jest często lekceważona lub zapominana. My jednak doskonale wiemy, że szkolenia administracyjne to klucz do rozwoju każdej instytucji. Proponowana przez nas tematyka szkoleń dla pracowników administracji obejmuje wszystkie możliwe grupy zainteresowań, poruszając następujące obszary: zasoby ludzkie, public relations, księgowość, Unię Europejską, prawo i przepisy, finanse publiczne oraz kadry i płace. W naszej ofercie znajdują się zarówno szkolenia specjalistyczne, jak też propozycje ciekawych szkoleń miękkich dla urzędników.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Łodzi – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla pracowników administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Łodzi

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Łodzi

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

  • Urząd Pracy w Łodzi – ul. Milionowa 91, ul. Kilińskiego 102/102A
  • Urząd Skarbowy w Łodzi (I i II US Łódź Bałuty, I i II US Łódź-Górna, Łódź-Polesie, Łódź-Śródmieście, Łódź-Widzew)
  • Łódzki Urząd Miasta – ul. Piotrkowska 104

 

Szkolenia dla łódzkich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Samorządowych
  • Skarbowych
  • Urzędników administracji publicznej
  • Sądowych
  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)

 

Kilka słów na temat miasta Łódź

Łódź to miasto zlokalizowane w środkowej Polsce. Jest stolicą woj. łódzkiego i siedzibą jego władz. Stanowi ponadto centrum powiatu łódzkiego wschodniego, a także gminy Nowosolna. Miasto położone jest w centralnej części województwa łódzkiego na Wzniesieniach Łódzkich i Wysoczyźnie Łaskiej. Przez Łódź przepływa 18 rzek i strumieni – m.in. Ner, Łódka, Bałunka, Dobrzynka, Jasień czy Gadka. Łódź otrzymała prawa miejskie w 1423 roku, za czasów króla Władysława Jagiełły, ale jej rozwój nastąpił dopiero od roku 1820, kiedy zaliczona została do grona osad fabrycznych. Łódź była centrum przemysłu włókienniczego. Dziś branża ta dla miasta ma coraz mniejsze znaczenie. Z atrakcji turystycznych wymienić można ZOO, Ogród Botaniczny, Aquapark Fala, Las Łagiewnicki, Palmiarnię czy Aleję Gwiazd w centrum miasta.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z Łódzkiego

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla urzędników