Szkolenia dla administracji Legnica

⇐ powrót na stronę województwa dolnośląskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Aktywnie działamy w branży szkoleniowej już od wielu lat, co dało nam ogromne doświadczenie, również w obszarze szkoleń administracyjnych. Naszą pasją i misją jest dzielenie się z Państwem naszą wiedzą i umiejętnościami praktycznymi z zakresu szkoleń dla urzędników administracji publicznej. W naszej ofercie znajdują się bardzo zróżnicowane tematy szkoleń dla pracowników administracji – każda osoba może znaleźć dla siebie coś odpowiedniego. Współpracujemy z licznymi instytucjami i urzędami, zainteresowanymi rozwojem między innymi poprzez szkolenia miękkie dla pracowników administracji i urzędników.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Legnicy – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla pracowników administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Legnicy

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Legnicy

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla dolnośląskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Samorządowych
  • Skarbowych
  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)
  • Sądowych
  • Urzędników administracji publicznej

 

Kilka słów na temat miasta Legnica

Legnica jest miastem położonym w południowo-zachodniej Polsce, na terenie woj. dolnośląskiego. Przez to powiatowe miasto, które do końca roku 1998 pełniło rolę stolicy województwa legnickiego przepływają dwie rzeki: Kaczawa i Czarna Woda, a jego tereny zielone zajmują imponującą powierzchnię 610 ha. Należą do nich m.in. XIX-wieczny Park Miejski, Lasek Złotoryjski czy ogrody działkowe. Niezwykle urokliwe zabytki Lenicy prezentują w zasadzie wszystkie style architektoniczne obecne w naszym kraju na przestrzeni wieków. Na uwagę zasługują: średniowieczny Zamek Piastowski, Katedra, a także mury i baszty obronne, renesansowe kamienice w centrum, budowle barokowe takie, jak Akademia Rycerska, kościół św. Jana i stary ratusz. Na terenie Legnicy działa wiele obiektów kulturalnych (teatry i kina), relaksacyjnych czy sportowych.

 

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z województwa dolnośląskiego

 

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia administracji