Szkolenia dla administracji Kujawsko-Pomorskie

⇐ powrót do listy województw

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Z przyjemnością dostosujemy naszą ofertę szkoleń administracji do Państwa indywidualnych oczekiwań i potrzeb. Wśród tematów szkoleń dla pracowników administracji i urzędów znajdują się między innymi następujące obszary zainteresowań: finanse publiczne, prawo i przepisy, public relations czy zasoby ludzkie. Jednocześnie nie zapominamy, że praca w urzędzie wymaga także rozwoju umiejętności osobistych, dlatego proponujemy Państwu szereg bardzo efektywnych i godnych uwagi szkoleń miękkich dla urzędników i pracowników administracji.


Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w kujawsko-pomorskim – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótki opis kogo i co obejmują oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z kujawsko-pomorskiego

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w kujawsko-pomorskim

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

  • Urzędy miasta
  • Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy (ul. Jagiellońska 3)
  • Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu – ul. Szosa Chełmińska 30/32
  • Urzędy gminy
  • Kujawsko-Pomorski Urząd Skarbowy – Bydgoszcz (ul. Grunwaldzka 50)
  • Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego – Toruń (Plac Teatralny 2)

 

Szkolenia dla kujawsko-pomorskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

 

Kilka słów na temat województwa kujawsko-pomorskiego

Województwo kujawsko-pomorskie położone jest w północno-centralnej Polsce, po obu brzegach Wisły, pomiędzy Pojezierzem Mazurskim i Pomorskim. Prawie 65% powierzchni województwa stanowią użytki rolne – uprawia się tam przede wszystkim  zboże, buraki cukrowe oraz ziemniaki. Najważniejszymi miastami w regionie są: Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz i Inowrocław. Wizytówką województwa są skarby przyrody – przede wszystkim Puszcza Białowieska i Bory Tucholskie, a w nich aż 900 jezior. W Kujawsko-Pomorskiem znajdują się liczne zabytki, a wśród nich wpisany na listę UNESCO zespół staromiejski Torunia – na szczególną uwagę zasługuje Ratusz Staromiejski. Ponadto, warto zwiedzić zrekonstruowaną osadę Biskupin (uznaną za pomnik historii) oraz Chełmno – prawie całkowicie zachowane XII-wieczne lokacyjne miasto, otoczone murami obronnymi.

Poznaj szczegółową ofertę dla poszczególnych miast

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla urzędników