Szkolenia Administracji Krosno

⇐ powrót na stronę województwa podkarpackiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Bardzo wiele instytucji i urzędów decyduje się na doskonalenie umiejętności swoich pracowników, nasza firma zaś doskonale zna ich potrzeby, oferujemy więc liczne i zróżnicowane tematy szkoleń dla pracowników administracji. Realizowane przez nas szkolenia dla administracji poruszają takie tematy, jak: prawo i przepisy, księgowość, zasoby ludzkie, public relations, UE, kadry i płace czy finanse publiczne. AVENHANSEN stawia też na rozwój osobisty, proponując wysokiej jakości szkolenia miękkie dla urzędników i pracowników administracji. Nasze profesjonalne szkolenia administracyjne to gwarancja fachowej wiedzy oraz nowych kompetencji.


Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Krośnie – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla pracowników administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Krosna

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Krośnie

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla podkarpackich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)
  • Sądowych
  • Skarbowych
  • Urzędników administracji publicznej
  • Samorządowych

 

Kilka słów na temat miasta Krosno

Krosno to jedno z bardziej malowniczych miast woj. podkarpackiego. To leżące nad Wisłokiem u podnóża Karpat miasto nazywane było „Małym Krakowem” z uwagi na niezwykłe podobieństwo krośnieńskiego rynku i Sukiennic do największego europejskiego placu w Krakowie. Krosno leży w Kotlinie Jasielsko-Krośnieńskiej, gdzie nie brakuje terenów zielonych, idealnych na spacer. Na terenie Krosna znajduje się też kilka godnych uwagi zabytków. Należą do nich liczne pałace i kamienice, cmentarze, a także kościoły – św. Trójcy, św. Wojciecha, MB Królowej Polski i klasztory – Kapucynów, Franciszkanów i Jezuitów. W Krośnie działa wiele świetnie prosperujących przedsiębiorstw, z których najsłynniejsza jest Huta Szkła. Dla pragnących chwili relaksu czy obcowania z kulturą warto wspomnieć o takich miejscach, jak kina, teatry, muzea czy obiekty sportowe.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z Podkarpacia

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla pracowników administracji