Szkolenia dla administracji Kraków

⇐ powrót na stronę województwa małopolskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Nasza oferta skupia szereg szkoleń administracyjnych o bardzo skonkretyzowanej tematyce, zaś szczegółowy przebieg szkolenia jest zwykle uzależniony od potrzeb danej instytucji. W realizacji szkoleń dla administracji pomaga nam wieloletnie doświadczenie w tej branży oraz świetni trenerzy – na co dzień związani zawodowo z administracją publiczną. W ramach szkoleń dla urzędów i urzędników proponujemy Państwu również atrakcyjne szkolenia miękkie dla pracowników administracji, pozwalające na rozwój umiejętności osobistych – przydatnych nie tylko w pracy urzędowej, ale i w życiu codziennym.


Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Krakowie – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Krakowa

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Krakowie

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla małopolskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Sądowych
  • Samorządowych
  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)
  • Skarbowych
  • Urzędników administracji publicznej

 

Kilka słów na temat miasta Kraków

Kraków – dawna stolica Polski, obecnie miasto wojewódzkie, to jedno z najpiękniejszych miejsc w kraju. Jest ważnym ośrodkiem nie tylko naukowym, ale przede wszystkim kulturalnym. To w Krakowie mieści się najstarsza polska uczelnia – Uniwersytet Jagielloński i wiele innych wyższych uczelni, cenionych w Polsce i poza jej granicami. Nie bez przyczyny niektórzy określają Kraków jako kulturalną stolicę Polski. Miasto to bowiem słynie ze szczególnej, artystycznej atmosfery, prężnie działających teatrów, galerii, filharmonii, opery czy muzeów. Na Rynku Głównym w Krakowie niekiedy częściej można spotkać turystę niż tamtejszego mieszkańca. Trudno się temu dziwić. Kraków to perła polskiej historii, bogata w liczne zabytki i atrakcje takie, jak: Sukiennice, Kościół Mariacki, Wieża Ratuszowa, Wawel, Planty, kopce lub krakowski Kazimierz.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z Małopolski

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla pracowników administracji