Szkolenia dla administracji Koszalin

⇐ powrót na stronę województwa zachodnio-pomorskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. W codziennej pracy urzędnicy muszą stawiać czoła bardzo różnym wymaganiom. Jako doświadczona i profesjonalna firma szkoleniowa pragniemy zadbać o ich efektywny rozwój osobisty i zawodowy dzięki szkoleniom administracyjnym. W naszej bogatej ofercie tematów szkoleń dla pracowników administracji z pewnością znajdą Państwo coś dla siebie. AVENHANSEN organizuje szkolenia dla urzędów i urzędników, które skupiają się na obszarach: public relations, finansów publicznych, księgowości, UE, prawa i przepisów, zasobów ludzkich oraz kadr i płac. Niesłabnącą popularnością cieszą się specjalne szkolenia miękkie dla urzędników i pracowników administracji. Jesteśmy otwarci na każde wyzwanie w zakresie szkoleń dla administracji publicznej i urzędników.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Koszalinie – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla urzędników

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Koszalina

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

  • Skarbowej
  • Rządowej (Państwowej)
  • Służby zdrowia
  • Publicznej
  • Sądowej
  • Samorządowej 

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Koszalinie

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla zachodniopomorskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

 

Kilka słów na temat miasta Koszalin

Koszalin leży w północno-zachodniej Polsce, kilkanaście kilometrów od Morza Bałtyckiego, na terenie woj. zachodniopomorskiego. To największe miasto Pomorza Środkowego. Poprzez Koszalin płynie rzeka Dzierżęcinka, wpadająca do przybrzeżnego jez. Jamno. Do 1998 r. Koszalin był miastem wojewódzkim. Koszalin stanowi obecnie duży ośrodek kulturalny – znajdują się tam kina, teatry, amfiteatr, filharmonia oraz muzea. Ponad 40% miasta zajmują tereny zielone, do których należy między innymi Park im. Książąt Pomorskich. Północno-zachodnia część miasta to obszar Koszalińskiego Pasa Nadmorskiego – obszaru chronionego krajobrazu. Całe Stare Miasto wpisane jest do rejestru zabytków. Oto niektóre z ciekawszych zabytków Koszalina: Katedra Niepokalanego Poczęcia NMP, fragmenty murów obronnych, Kaplica św. Gertrudy czy Domek Kata.

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z woj. zachodniopomorskiego

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla urzędników