Szkolenia dla administracji Kielce

⇐ powrót na stronę województwa świętkorzyskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Zwracamy się do Państwa z ofertą przydatnych i ciekawych szkoleń dla administracji i urzędów. Mamy świadomość, że praca urzędowa to branża bardzo wymagająca – konieczny jest nieustanny rozwój kompetencji oraz znajomość skomplikowanych procedur i przepisów. Oferujemy zróżnicowaną tematykę szkoleń dla pracowników administracji, obejmującą np. public relations, księgowość czy finanse publiczne. Pośród naszej oferty szkoleń administracyjnych atrakcyjną propozycją dla naszych Klientów są też szkolenia miękkie dla pracowników administracji i urzędników.


Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Kielcach – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla pracowników administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Kielc

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Kielcach

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla świętokrzyskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Sądowych
  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)
  • Skarbowych
  • Urzędników administracji publicznej
  • Samorządowych

 

Kilka słów na temat miasta Kielce

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego, położona w południowym obszarze centralnej Polski, nad rzeką Silnicą w Górach Świętokrzyskich. W granicach miasta znajduje się 5 rezerwatów przyrody. Miasto słynie z eksploatacji i przetwórstwa surowców mineralnych, co dało początek dla rozwoju przemysłu budowlanego, elektromaszynowego, spożywczego i przetwórczego. Amatorów zwiedzania z pewnością zachwycą kieleckie zabytki: Pałac Biskupów Krakowskich, Bazylika Katedralna Wniebowzięcia NMP, Kościół św. Wojciecha z X stulecia, Synagoga, Dworek Leszczyków czy pałacyk Zieleńskiego. Nie brakuje też instytucji kulturalnych takich, jak teatry (np. Stefana Żeromskiego), kina (Helios, Moskwa), muzea, domy kultury czy Filharmonia Świętokrzyska im. Oskara Kolberga. Znajduje się tam ponadto 113 klubów i stowarzyszeń sportowych.

 

 

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla pracowników urzędów