Szkolenia dla administracji Katowice

⇐ powrót na stronę województwa śląskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Pracownikom urzędów na co dzień stawiane są różne wymagania, my zaś pragniemy zadbać o ich odpowiedni rozwój zawodowy. Pośród przygotowanych przez naszą firmę tematów szkoleń dla pracowników administracji każda osoba może znaleźć coś dla siebie. Nasze szkolenia dla urzędników i urzędów poruszają obszary księgowości, prawa i przepisów, finansów publicznych czy zasobów ludzkich, a dodatkowo – wśród naszych klientów popularnością cieszą się liczne szkolenia miękkie dla urzędników i pracowników administracji. Jesteśmy gotowi na podjęcie współpracy w zakresie szkoleń dla administracji ze wszystkimi urzędami i instytucjami.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Katowicach – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla urzędników

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Katowic

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Katowicach

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla śląskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Sądowych
  • Skarbowych
  • Urzędników administracji publicznej
  • Samorządowych
  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)

 

Kilka słów na temat miasta Katowice

Katowice to jedno z większych miast Polski południowej, stolica województwa śląskiego i główna siedziba Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Katowice leżą na Wyżynie Katowickiej na wodnym dziale Wisły i Odry, nad Rawą i Kłodnicą. Przemysł Katowic opiera się głównie na górnictwie i hutnictwie (znajdują się tam 3 kopalnie węgla kamiennego i 2 huty), a w gospodarce dominuje sektor usług. Katowice to także miasto kultury – prócz teatrów (Śląski, Ateneum czy Korez) działa tam prężnie Filharmonia Śląska, Kwartet Śląski, Energy 2000 czy zespół śpiewaków miasta Katowice „Camerata Silesia”. Znajdują się tam prestiżowe muzea, kina i galerie sztuki. Liczne zabytki, jak np. Archikatedra Chrystusa Króla, Pałac Biskupi czy Klasztor Franciszkanów przyciągają ponadto turystów chłonnych wrażeń architektonicznych.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z województwa śląskiego

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla pracowników administracji