Szkolenia dla administracji Kalisz

⇐ powrót na stronę województwa wielkopolskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Naszym zdaniem, zawsze jest odpowiedni czas na rozwój i poszerzenie swojej wiedzy i umiejętności. Rozszerzyliśmy naszą ofertę szkoleniową, dodając do niej liczne szkolenia dla urzędów i administracji publicznej – wiemy bowiem, że praca administracyjna to zajęcie bardzo wymagające. Doświadczenie, które nabyliśmy dzięki wieloletniej praktyce pokazało, że inwestycja w szkolenia administracji zawsze się opłaca. Przygotowaliśmy dla Państwa zróżnicowane tematy szkoleń dla pracowników administracji – organizujemy specjalistyczne szkolenia z dużą dawką wiedzy merytorycznej, jak również ciekawe szkolenia miękkie dla urzędników (pracowników administracji).

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Kaliszu – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla pracowników administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Kalisza

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Kaliszu

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

  • Kaliski Urząd Pracy – ul. Staszica 47a
  • Urząd Miasta Kalisza – Główny Rynek 20
  • Urząd Skarbowy w Kaliszu – ul. Wrocławska 12/14, ul. Targowa 1

 

Szkolenia dla wielkopolskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

 

Kilka słów na temat miasta Kalisz

Kalisz położony jest w południowo-wschodnim rejonie Wielkopolski, w dolinie Prosny. Jest to drugie co do wielkości, potencjału społecznego, kulturalnego i gospodarczego miasto w województwie wielkopolskim. Kalisz uznaje się za najstarsze polskie miasto, a to wszystko za sprawą geografa greckiego – Klaudiusza Ptolemeusza. Jedną z największych atrakcji edukacyjnych i turystycznych w Kaliszu jest Rezerwat Archeologiczny – Kaliski Gród Piastów. Rynek w Kaliszu to bardzo urokliwe miejsce, gdzie można zrelaksować się w licznych restauracjach i kawiarenkach. Najważniejszymi zabytkami Kalisza są: Most Kamienny, Rogatka Wrocławska, dawny Pałac Gubernatorski (będący obecnie siedzibą Starostwa Powiatowego), elementy średniowiecznego muru obronnego wraz z basztą nazywaną Dorotką, jak też kaliskie kościoły, w tym Katedra św. Mikołaja.

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z Wielkopolski

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla pracowników administracji