Szkolenia Dla Administracji Jelenia Góra

⇐ powrót na stronę województwa dolnośląskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Oferta szkoleniowa naszej firmy w dużym stopniu skupia się na zróżnicowanych tematycznie szkoleniach dla urzędów i urzędników, ponieważ zdajemy sobie sprawę z ogromnego zapotrzebowania na szkolenia dla administracji. Z największą starannością dobieramy tematykę szkoleń dla pracowników administracji publicznej . Za każdym razem bierzemy pod uwagę oczekiwania oraz indywidualne potrzeby danego urzędu czy instytucji. Wśród proponowanych przez nas szkoleń administracyjnych znajdą Państwo wiele specjalistycznych szkoleń urzędników, jak i cieszące się dużą popularnością szkolenia miękkie dla pracowników administracji.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Jeleniej Górze – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

 

Szkolenia dla pracowników administracji z Jeleniej Góry

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Jeleniej Górze

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

  • Urząd Pracy w Jeleniej Górze – ul. Podchorążych 15
  • Jeleniogórski Urząd Skarbowy – ul. Wolności 121
  • Urząd Miasta Jelenia Góra – Pl. Ratuszowy 58

 

Szkolenia dla dolnośląskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Samorządowych
  • Sądowych
  • Urzędników administracji publicznej
  • Skarbowych
  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)

 

Kilka słów na temat miasta Jelenia Góra

Jelenia Góra to pełne uroku miasto położone nad rzeką Bóbr, w śródgórskiej Kotlinie Jeleniogórskiej. Do 1998 roku była stolicą woj. jeleniogórskiego, obecnie jest jednym z ważniejszych miast woj. dolnośląskiego. Liczba mieszkańców Jeleniej Góry to około 83 tys. osób, przez co stanowi czwarte co do wielkości miasto województwa dolnośląskiego. Na terenie Jeleniej Góry znajdują się liczne zabytki, a wspomnieć warto zwłaszcza o kościołach: św. Erazma i Pankracego, Podwyższenia Krzyża Świętego, Cerkwi Prawosławnej św. Piotra i Pawła, a także o Ratuszu i Baszcie Zamkowej. Jelenia Góra to ponadto jedno z centrów kultury i sztuki województwa dolnośląskiego. Znajdują się tam teatry, muzea, galerie sztuki, a także Filharmonia Dolnośląska. Wspomnieć też należy o licznych parkach, miejskich skwerach i placówkach rekreacyjnych.

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z województwa dolnośląskiego

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.