Szkolenia dla administracji Jaworzno

⇐ powrót na stronę województwa śląskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. W naszej ofercie szkoleniowej w dużym stopniu skupiamy się na szkoleniach urzędów i urzędników – wiemy bowiem, jak bardzo są one istotne w pracy administracyjnej i jaką popularnością cieszą się wśród naszych Klientów. Jeżeli chodzi o tematykę szkoleń dla pracowników administracji publicznej, to jest ona zawsze dokładnie dobierana, uwzględniając indywidualne oczekiwania i potrzeby konkretnych instytucji, zainteresowanych naszymi szkoleniami administracyjnymi. W sposób szczególny zachęcamy Państwa do zwrócenia uwagi na realizowane przez nas szkolenia miękkie dla urzędników i pracowników administracji.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Jaworznie – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla pracowników administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Jaworzna

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Jaworznie

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla śląskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

 

Kilka słów na temat miasta Jaworzno

Jaworzno położone jest w południowej części Polski, na terenie województwa śląskiego, na Wyżynie Śląskiej, Wyżyny Katowickiej oraz Pagórów Jaworznickich. Jest to główne miasto Jaworznicko-Chrzanowskiego Okręgu Przemysłowego. Znajduje się na obrzeżach tzw. Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto to było częścią Rzeczypospolitej Krakowskiej w latach 1815-1846. Liczba ludności Jaworzna jest bliska stu tysięcy. Pod względem powierzchni Jaworzno zajmuje czwarte miejsce w województwie oraz trzynaste w Polsce. Nazwa miejscowości pochodzi od słowiańskiej nazwy drzewa jawor, występującego na terenie miasta. Wśród najciekawszych atrakcji turystycznych Jaworzna należy wymienić: Muzeum Miasta Jaworzna, zespół willowo-parkowy, kolonie robotnicze i urzędnicze, Kolegiatę św. Wojciecha i św. Katarzyny (wraz z cudownym obrazem przedstawiającym Matkę Bożą Jaworznicką).

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast ze Śląska

 

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla pracowników administracji