Szkolenia dla administracji Jastrzębie-Zdrój

⇐ powrót na stronę województwa śląskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Świetni trenerzy i wieloletnie doświadczenie w branży są naszymi mocnymi stronami. Z wielką przyjemnością podejmiemy współpracę z każdą instytucją, zainteresowaną rozwojem swoich pracowników dzięki profesjonalnym szkoleniom dla urzędników i urzędów. Podejmujemy każde wyzwanie i do naszych Klientów podchodzimy indywidualnie – jest to szczególnie ważne podczas organizacji szkoleń w administracji publicznej. W ofercie, którą dla Państwa przygotowaliśmy polecamy liczne tematy szkoleń dla pracowników administracji, w tym także ciekawe szkolenia miękkie dla urzędników. Gwarantujemy, że poprzez udział w naszych szkoleniach administracyjnych nabędą Państwo nowe, unikalne umiejętności i merytoryczną wiedzę.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Jastrzębiu-Zdroju – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla pracowników administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Jastrzębia-Zdroju

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Jastrzębiu-Zdroju

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla śląskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Skarbowych
  • Sądowych
  • Samorządowych
  • Urzędników administracji publicznej
  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)

 

Kilka słów na temat miasta Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój jest jednym z centralnych ośrodków Rybnickiego Okręgu Węglowego oraz aglomeracji rybnickiej. To powiatowe miasto położone jest na południu woj. śląskiego, na Górnym Śląsku. Jastrzębie-Zdrój graniczy z Czechami oraz powiatami ziemskimi: wodzisławskim, rybnickim, pszczyńskim, cieszyńskim, a także powiatem grodzkim – Żory. W odległości około 30-35 km od Jastrzębia-Zdroju znajdują się masywy Beskidów – są one widoczne z centrum miasta. Przy dobrej widoczności z wybranych punktów miasta można dostrzec też Babią Górę, masyw Pradziada, najwyższe szczyty Tatr oraz Jaworniki. Wiele obiektów znajdujących się w Jastrzębiu-Zdroju jest wpisanych do rejestru zabytków. Są to np.: kaplica przydrożna w Szerokiej, Sanktuarium Opatrzności Bożej, Kościół św. Barbary i Józefa, zespół dworski, zespół pałacowy, Willa Opolanka, zespół uzdrowiskowy.

 

/p>

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast ze Śląska

 

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla pracowników administracji