Szkolenia dla administracji Grudziądz

⇐ powrót na stronę województwa kujawsko-pomorskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Bardzo chętnie dostosujemy naszą ofertę szkoleń dla urzędników i urzędów do Państwa oczekiwań i potrzeb indywidualnych. W obrębie tematów szkoleń dla pracowników administracji wyróżniamy następujące obszary: finanse publiczne, Unia Europejska, public relations, prawo i przepisy, zasoby ludzkie, kadry i płace oraz księgowość. Chcemy dbać także o rozwój osobisty pracowników urzędów wiedząc, jak wymagająca jest praca w instytucji administracji publicznej – oferujemy więc doskonałe i atrakcyjne szkolenia miękkie dla pracowników administracji i urzędników.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Grudziądzu – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Grudziądza

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Grudziądzu

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla kujawsko-pomorskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Sądowych
  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)
  • Skarbowych
  • Samorządowych
  • Urzędników administracji publicznej

 

Kilka słów na temat miasta Grudziądz

Grudziądz jest miastem powiatowym położonym nad Wisłą, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Pierwsza wzmianka o Grudziądzu pochodzi najprawdopodobniej z 1064 roku. Miasto ulokowane jest na Pomorzu Nadwiślańskim, w Kotlinie Grudziądzkiej. Charakterystyczną cechą kotliny są trzy kępy, wznoszące się ponad 60 metrów nad poziomem doliny Wisły. Grudziądz jest bogaty w zasoby czwartorzędnych wód podziemnych – obszar miasta i jego okolice zostały pod tym względem zaliczone do obszarów o najwyższej ochronie. Warto wspomnieć, iż zabytki miasta Grudziądz znajdują się na tzw. Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego. W Grudziądzu warto zwiedzić Stare Miasto, mury miejskie, cytadelę i liczne kościoły. W roku 1964 w mieście zbudowano Planetarium i Obserwatorium Astronomiczne, w którym co roku odbywa się Ogólnopolskie Młodzieżowe Seminarium Astronomiczne.

 

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z woj. kujawsko-pomorskiego

 

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia administracji