Szkolenia dla administracji Gliwice

⇐ powrót na stronę województwa śląskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Liczne instytucje i urzędy dbają o rozwój i doskonalenie kompetencji pracowników, natomiast my, jako profesjonalna firma szkoleniowa, proponujemy Klientom ogromny wybór tematów szkoleń dla pracowników administracji publicznej. Oferowane przez nas szkolenia dla urzędów i urzędników skupiają się na takich obszarach tematycznych, jak: prawo i przepisy, księgowość, public relations, finanse publiczne czy zasoby ludzkie. W ofercie posiadamy zarówno specjalistyczne szkolenia administracyjne, jak również szkolenia miękkie dla urzędników i pracowników administracji. Zapewniamy, iż nasze szkolenia administracji dostarczą Państwu dużą dawkę fachowej wiedzy i nowych kompetencji.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Gliwicach – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla pracowników administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Gliwic

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Gliwicach

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla śląskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Sądowych
  • Skarbowych
  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)
  • Samorządowych
  • Urzędników administracji publicznej

 

Kilka słów na temat miasta Gliwice

W zachodniej części woj. śląskiego oraz Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, nad rzeką Kłodnicą, na Wyżynie Katowickiej znajdują się Gliwice – siedziba powiatu gliwickiego. Gliwice są pod względem liczby ludności czwartym największym miastem woj. śląskiego. Miasto sąsiaduje z powiatem tarnogórskim, gliwickim oraz miastem Zabrze. W Gliwicach funkcjonuje park technologiczny – Technopark Gliwice oraz Podstrefa Gliwice Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W ramach tej podstrefy działają fabryki General Motors Manufacturing Poland oraz NGK Ceramics. W obszarze miasta Gliwice znajduje się także jedna z największych w Europie kopalń węgla kamiennego. Będąc w Gliwicach warto zwrócić uwagę na następujące obiekty architektoniczne: Ratusz, Ruiny Teatru Miejskiego, Willa Caro, Dom Tekstylny Weichmanna, Zamek Piastowski, Fontanna z Neptunem i liczne kościoły.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z województwa śląskiego

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla pracowników administracji