Szkolenia dla administracji Gdańsk

⇐ powrót na stronę województwa pomorskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. W naszej ofercie skupiamy liczne szkolenia dla administracji o bardzo zróżnicowanej tematyce, natomiast dokładny przebieg szkoleń często jest uzależniony od wymagań i oczekiwań danej instytucji. Owocną realizację szkoleń administracyjnych zawdzięczamy naszym świetnym trenerom (na co dzień zawodowo związanym z administracją publiczną) oraz wieloletniemu doświadczeniu. W obrębie szkoleń dla urzędników i urzędów oferujemy Państwu niezwykle atrakcyjne szkolenia miękkie dla pracowników administracji – szkolenia te pozwalają rozwijać umiejętności osobiste, które przydają się zarówno w pracy zawodowej, ale i w życiu prywatnym.


Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Gdańsku – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla pracowników

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Gdańska

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Gdańsku

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla pomorskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)
  • Skarbowych
  • Samorządowych
  • Sądowych
  • Urzędników administracji publicznej

 

Kilka słów na temat miasta Gdańsk

Gdańsk to miasto zlokalizowane w północnej Polsce na Pobrzeżu Gdańskim, nad Morzem Bałtyckim i Zatoką Gdańską. Stanowi centrum gospodarcze, kulturalne i naukowe północnej Polski oraz jej węzeł komunikacyjny. Gdańsk zajmuje szóste miejsce pod względem powierzchni i liczby mieszkańców. Posiada tysiącletnią tradycję i bogatą historię, tworząc wraz z Gdynią i Sopotem Trójmiasto. Gdańsk leży w Żuławach Wiślanych, przy ujściu Motławy do Wisły, na Mierzei Wiślanej, Pojezierzu Kaszubskim i Pobrzeżu Kaszubskim. Jest bardzo zróżnicowany pod względem klimatu oraz środowiska. Do miejsc, które warto odwiedzić w Gdańsku należą Kościół Mariacki i ulica Mariacka, Fontanna Neptuna, Wielka Zbrojownia, Brama Złota, Brama Zielona, Kaplica Królewska, Bazylika i Pałac Opatów w Oliwie, a także Twierdza Wisłoujście.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z województwa pomorskiego

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla pracowników administracji