Szkolenia dla administracji Elbląg

⇐ powrót na stronę województwa warmińsko-mazurskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Jeżeli pracują Państwo w szeroko rozumianej administracji, bardzo serdecznie zapraszamy do poznania interesującej oferty szkoleń administracyjnych. Tematy szkoleń dla pracowników administracji obejmują następujące działy: UE, księgowość, kadry i płace, public relations, finanse publiczne, prawo i przepisy, zasoby ludzkie. Jeżeli są Państwo zainteresowani nie tylko specjalistyczną wiedzą, ale też rozwojem umiejętności osobistych, w naszej ofercie znajdują się liczne szkolenia miękkie dla urzędników i pracowników administracji. Jesteśmy pewni, że dzięki profesjonalnym szkoleniom dla administracji publicznej, każda instytucja może rozwijać się na wielu płaszczyznach.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Elblągu – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla pracowników urzędów

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Elbląga

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Elblągu

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

  • Urząd Gminy w Elblągu (ul. Browarna 85)
  • Urząd Miasta Elbląga (ul. Łączności 1)
  • Elbląski Urząd Pracy (ul. Saperów 24)
  • Urząd Skarbowy w Elblągu (ul. Adama Mickiewicza 43)

 

Szkolenia dla warmińsko-mazurskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

 

Kilka słów na temat miasta Elbląg

Elbląg jest najstarszym miastem położonym na terenie województwa warmińsko-mazurskiego oraz jednym z najstarszych miast w Polsce. Zlokalizowane jest w ujściu rzeki Elbląg do Zalewu Wiślanego. Elbląg stanowi ośrodek przemysłu ciężkiego, spożywczego oraz turystycznego. W latach 1975-1998 Elbląg był stolicą województwa. Miasto Elbląg to jedno z najbardziej szczegółowo spenetrowanych pod względem archeologicznym polskich miast. Elbląskie Muzeum może poszczycić się wieloma unikatowymi eksponatami, do których należą: średniowieczna winda, giterna (średniowieczny instrument muzyczny), XV-wieczne okulary oraz żółwiowata zapinka z okolic połowy X wieku. W Elblągu podziwiać można wiele zabytków, m.in.: Kościół katedralny św. Mikołaja, Bramę Targową, Kanał Elbląski czy Ścieżkę kościelną (unikat w skali całego kraju).

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z woj. warmińsko-mazurskiego

 

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń

Szkolenia dla pracowników urzędów