Szkolenia dla administracji Częstochowa

⇐ powrót na stronę województwa śląskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Do współpracy szkoleniowej z naszą firmą zachęcamy wszystkie osoby, które pracują w szeroko pojętej administracji i chciałyby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności poprzez profesjonalne szkolenia dla urzędów i urzędników. Wiemy, jak istotną rolę w rozwoju każdej instytucji odgrywają szkolenia administracyjne, w tym również szkolenia miękkie dla urzędników i pracowników administracji. Naszym Klientom oferujemy niezwykle szeroką tematykę szkoleń dla pracowników administracji z takich obszarów tematycznych, jak: kadry i płace, UE, księgowość, public relations, finanse publiczne, zasoby ludzkie oraz prawo i przepisy.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Częstochowie – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla urzędników

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Częstochowy

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Częstochowie

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

  • Urząd Miasta Częstochowy – ul. Śląska 11/13
  • Częstochowski Urząd Pracy – ul. Szymanowskiego 15
  • Urząd Skarbowy w Częstochowie – ul. Rolnicza 33, ul. Tkacka 3

 

Szkolenia dla śląskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

 

Kilka słów na temat miasta Częstochowa

Częstochowa to miasto położone w południowej Polsce, nad rzeką Wartą i na terenie Wyżyny Woźnicko-Wieluńskiej oraz Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Miasto stanowi centrum tzw. aglomeracji częstochowskiej. Jest też największym ośrodkiem kulturalnym administracyjnym i gospodarczym w północnym rejonie woj. śląskiego. Do roku 1999 Częstochowa była stolicą woj. częstochowskiego, zaś po reformie administracyjnej włączona została do woj. śląskiego. Częstochowa słynie przede wszystkim z bazyliki oraz klasztoru na Jasnej Górze – znajduje się tam cudowny obraz Matki Boskiej Częstochowskiej. Jasna Góra stanowi najważniejszy ośrodek maryjnego kultu, przybywają tam liczne pielgrzymki nie tylko z Polski, ale też z zagranicy. Inne ważne zabytki w mieście to np.: Aleja Najświętszej Maryi Panny, Ratusz, Stary Rynek czy Muzeum Produkcji Zapałek.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast ze Śląska

 

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla urzędników