Szkolenia dla administracji Chorzów

⇐ powrót na stronę województwa śląskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę szkoleniową o atrakcyjne szkolenia dla urzędników i urzędów, gdyż wiemy, że rozwój w każdej instytucji to kwestia priorytetowa. Proponujemy naszym Klientom różnorodną tematykę szkoleń dla pracowników administracji. Często tematy szkoleń administracyjnych dostosowywane są do Państwa indywidualnych potrzeb. Nasza oferta przewiduje także wiele szkoleń miękkich dla urzędników z takich dziedzin, jak: negocjacje, komunikacja czy zarządzanie czasem. Bogate doświadczenie w obszarze szkoleń oraz fachowa kadra trenerska to gwarancja najwyższej jakości szkoleń dla urzędników administracji publicznej.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Chorzowie – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla urzędników

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Chorzowa

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Chorzowie

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla śląskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

 

Kilka słów na temat miasta Chorzów

Chorzów to miasto powiatowe znajdujące się na terenie województwa śląskiego, na Górnym Śląsku, w centralnej części GOP (Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego). Miasto stanowi lokalny ośrodek kulturalny i gospodarczy. Jest jednocześnie, pod względem demograficznym, najstarszym miastem województwa śląskiego. Historia miasta związana jest bezpośrednio z przemysłem. Głównie jest to górnictwo i hutnictwo, a ponadto chemia oraz energetyka. Chorzów może poszczycić się licznymi, unikatowymi zabytkami, do których warto zaliczyć: Teatr Rozrywki, Kościół św. Wawrzyńca, Kościół św. Antoniego, Kościół św. Barbary, Kościół św. Marii Magdaleny i inne. W Chorzowie znajdują się też ciekawe atrakcje przyrodnicze: Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku, zespół akwenów Amelung oraz zespoły przyrodniczo-krajobrazowe „Uroczysko Buczyna” i „Żabie Doły”.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z województwa śląskiego

 

 

Szkolenia dla urzędników