Szkolenia dla administracji Chełm

⇐ powrót na stronę województwa lubelskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Wszystkie nasze szkolenia dla pracowników administracji publicznej i urzędników zawsze realizujemy w sposób efektywny i profesjonalny. Osiągamy to, ponieważ oferowana przez nas tematyka szkoleń dla pracowników administracji ustalana jest nierzadko indywidualnie, biorąc pod uwagę szczegółowe wymogi danej instytucji. Szkolenia administracyjne organizowane przez AVENHANSEN skupiają się na tematach nie tylko specjalistycznych. Dzięki naszej świetnej kadrze trenerskiej realizujemy również interesujące szkolenia miękkie dla pracowników administracji i urzędników.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Chełmie – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Chełma

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Chełmie

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla lubelskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Skarbowych
  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)
  • Sądowych
  • Urzędników administracji publicznej
  • Samorządowych

 

Kilka słów na temat miasta Chełm

Chełm jest miastem powiatowym, należącym do województwa lubelskiego. Miasto zlokalizowane jest na wschodzie Polski, 50 km od Białorusi oraz 25 km od Ukrainy. W pobliżu Chełma znajduje się przejście graniczne w Dorohusku. Chełm jest drugim miastem woj. lubelskiego pod względem liczby ludności. Wyróżnia się niezwykle ciekawą i bogatą historią związaną z trzema kulturami – polską, ruską i żydowską. Miasto leży na glebach kredowych i z uwagi na to w Chełmie znajdują się jedynie dwa budynki, które mają więcej niż 5 pięter (Hotel Kamena oraz szpital wojewódzki). Pozostałe obiekty przeważnie posiadają 4 pietra. Do najciekawszych miejsc i zabytków w Chełmie zaliczyć można: Grodzisko, Bazylikę Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, Dzwonnicę, Bramę Uściłuską, Pałac biskupów unickich, Kościół Rozesłania św. Apostołów, ruiny ratusza czy Cerkiew św. Mikołaja.

 

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z Lubelszczyzny

 

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla urzędników