Szkolenia dla administracji Bydgoszcz

⇐ powrót na stronę województwa kujawsko-pomorskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Zdajemy sobie sprawę, że dobry urzędnik, to zmotywowany i kompetentny urzędnik. W przypadku szkoleń dla urzędników i pracowników administracji publicznej zawsze dbamy o to, aby nasze szkolenia realizowane były w sposób profesjonalny – osiągamy ten cel, ponieważ tematyka szkoleń dla pracowników administracji jest nierzadko ustalana indywidualnie i dostosowywana do konkretnych wymagań. Nasze szkolenia dla administracji publicznej to przede wszystkim szkolenia specjalistyczne, ale nie tylko – organizujemy również szkolenia miękkie dla urzędników, cieszące się bardzo dużą popularnością.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Bydgoszczy – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla pracowników administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Bydgoszczy

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Bydgoszczy

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla kujawsko-pomorskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)
  • Sądowych
  • Samorządowych
  • Skarbowych
  • Urzędników administracji publicznej

 

Kilka słów na temat miasta Bydgoszcz

Bydgoszcz to największe miasto na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, malowniczo położone nad Kanałem Bydgoskim i rzeką Brdą, w sąsiedztwie Puszczy Bydgoskiej, ze wszystkich stron otoczone lasami. Wyróżnikiem miasta jest duża ilość parków o całkowitej powierzchni 874 hektarów – wynika to z rozbudowy Bydgoszczy zgodnie z koncepcją miasta-ogrodu. Historia miasta sięga roku 1038. Bydgoszcz jest obecnie dużym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym, medycznym, akademickim, sportowym i wojskowym. Stanowi ponadto węzeł kolejowy, drogowy i żeglugi śródlądowej. Najbardziej istotnym obiektem jest Bydgoski Węzeł Wodny, którego główne trzy cieki wodne posiadają 100 km długości nabrzeży. Główną atrakcją turystyczną Bydgoszczy są zabytki Starego Miasta, urokliwie odbijające się w wodzie przepływających rzek.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z Kujawsko-pomorskiego

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla pracowników administracji