Szkolenia dla administracji Bielsko-Biała

⇐ powrót na stronę województwa śląskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Dostrzegliśmy ogromny potencjał w realizowanych przez nas szkoleniach administracyjnych. Zapotrzebowanie na tego typu specjalistyczne szkolenia wciąż nie maleje. Wśród licznych tematów szkoleń dla pracowników administracji i urzędników z pewnością każdy znajdzie odpowiednią dla siebie opcję. Szkolenia w administracji publicznej to obszar niezwykle wymagający – współpracujemy więc wyłącznie z najlepszymi trenerami, którzy na co dzień mają do czynienia ze specyfiką pracy administracyjnej. Na naszej stronie znajdą Państwo m.in. szereg informacji o organizowanych przez nas szkoleniach miękkich dla urzędników.


Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Bielsku-Białej – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla pracowników administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Bielska-Białej

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Bielsku-Białej

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

  • Urząd Pracy w Bielsku-Białej (ul. Partyzantów 55)
  • Bielski Urząd Skarbowy (ul. Warszawska 45; ul. Sixta 17)
  • Urząd Miasta Bielsko-Biała (Plac Ratuszowy 1)

 

Szkolenia dla śląskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

 

Kilka słów na temat miasta Bielsko-Biała

Bielsko-Biała jest miastem na prawach powiatu, znajdującym się w województwie śląskim, w południowej Polsce, u stóp Beskidu Śląskiego i Beskidu Małego, na Podgórzu Śląskim, nad rzeką Białą. Stanowi centralny ośrodek Bielskiego Okręgu Przemysłowego. Pod względem gospodarczym o Bielsku-Białej można mówić jako o jednym z lepiej rozwiniętych miast w Polsce. Bielsko-Biała spełnia też funkcję ważnego ośrodka przemysłowego, akademickiego, administracyjnego, handlowo-usługowego, turystycznego i kulturalnego na obszarze potocznie zwanym Podbeskidziem. Powierzchnia miasta stanowi 0,04% całej powierzchni Polski oraz 1,01% powierzchni województwa śląskiego. Wśród najciekawszych zabytków miasta Bielsko-Biała warto wymienić: Rynek, Zamek Książąt Sułkowskich, Dwór Lipnicki, Katedrę św. Mikołaja, Kościół Zbawiciela, Kościół Opatrzności Bożej czy też neorenesansowy ratusz.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast ze Śląska

 

Szkolenia dla pracowników administracji