Szkolenia dla administracji Białystok

⇐ powrót na stronę województwa podlaskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Wiele urzędów i instytucji stawia na doskonalenie swoich pracowników, my natomiast – wiedząc o ich potrzebach – oferujemy zróżnicowane i liczne tematy szkoleń dla pracowników administracji. Proponowane przez nas szkolenia administracyjne obejmują takie obszary, jak np. księgowość, prawo i przepisy, zasoby ludzkie czy public relations. Mogą Państwo z naszej strony liczyć także na najwyższej jakości szkolenia miękkie dla pracowników administracji i urzędników, w tym: negocjacje, sztuka prezentacji, komunikacja interpersonalna i wiele innych.  Nasze szkolenia dla pracowników administracji publicznej są gwarancją nowych kompetencji i fachowej wiedzy.


Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Białymstoku – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla pracowników administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Białegostoku

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Białymstoku

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla podlaskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Skarbowych
  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)
  • Sądowych
  • Samorządowych
  • Urzędników administracji publicznej

 

Kilka słów na temat miasta Białystok

Białystok jest stolicą województwa podlaskiego. To usytuowane w północno-wschodniej Polsce miasto znajduje się na 2 miejscu w kraju pod względem gęstości zaludnienia i na 11 pod względem ilości mieszkańców. Białystok to miasto różnych wyznań, kultur i narodowości. Jego położenie sprawia, że przez wieki ukształtowany został ten niezwykle specyficzny charakter miasta. Dla rządnych zwiedzania Białystok oferuje wiele ciekawych zabytków. Zaliczyć w ich poczet można m.in. renesansowy Stary Kościół Farny na Rynku Kościuszki, gotyckie piwnice pałacu Branickich czy barokową cerkiew św. Marii Magdaleny, a także Ratusz czy Klasztor Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego. Miasto jest także bogate w obiekty z XIX stulecia oraz cenne budowle świata XX-wiecznego, jak Wieża Ciśnień, Areszt Śledczy czy kościół św. Rocha.

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z województwa podlaskiego

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla urzędników