Szkolenia dla administracji Biała Podlaska

⇐ powrót na stronę województwa lubelskiego

 

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat organizuje szkolenia biznesowe, a wśród nich szkolenia dla pracowników administracji. Dużą część całej naszej oferty szkoleń stanowią szkolenia urzędników i urzędów. Zajmujemy się tym, gdyż dostrzegliśmy duże zapotrzebowanie na szkolenia administracyjne tego typu. Z najwyższą starannością dobieramy tematykę szkoleń dla pracowników administracji publicznej. Podejmując współpracę z daną instytucją zawsze pod uwagę bierzemy indywidualne oczekiwania naszych Klientów. Zainteresowanym osobom oferujemy nie tylko szkolenia miękkie dla urzędników i pracowników administracji, ale także i specjalistyczne szkolenia dla administracji.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi szkoleniami dla administracji w Białej Podlaskiej – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty klikając w poniższy przycisk.

 

Szkolenia dla pracowników administracji

 

W sprawie zapytań prosimy o kontakt z nami. Dane kontaktowe są widoczne w kolumnie po prawej stronie.

 

Poniżej krótka informacja do kogo są skierowane oferowane przez nas szkolenia dla administracji.

Szkolenia dla pracowników administracji z Białej Podlaskiej

Nasza oferta szkoleń dotyczy następujących pracowników administracji:

 

Szkolenia dla pracowników urzędów w Białej Podlaskiej

Szkolenia dla administracji są skierowane do pracowników następujących instytucji:

 

Szkolenia dla lubelskich urzędników

W naszej ofercie istnieją także dedykowane szkolenia dla urzędników państwowych czyli:

  • Samorządowych
  • Skarbowych
  • Urzędników PUP (Powiatowy Urząd Pracy)
  • Sądowych
  • Urzędników administracji publicznej

 

Kilka słów na temat miasta Biała Podlaska

Biała Podlaska jest powiatowym miastem położonym na wschodzie Polski, na terenie województwa lubelskiego oraz Polesia Zachodniego i Niziny Południowopodlaskiej. Niegdyś Biała Podlaska nosiła nazwę Białej Radziwiłłowskiej bądź Białej Książęcej, zaś na mapach starorosyjskich w Muzeum Moskiewskim miasto figuruje pod nazwą Biały. Biała Podlaska obfituje w tereny parkowe, wśród których znajduje się Park Radziwiłłowski, Park Zofilas oraz Las Markowszczyzna. Pod względem liczby ludności miasto zajmuje czwarte miejsce w województwie lubelskim, zaś pod względem powierzchni – miejsce drugie. W Herbie Białej Podlaskiej widnieje Michał Anioł, który stoi na smoku i trzyma w prawej ręce miecz, zaś w lewej ręce – wagę. W Białej Podlaskiej warto zwrócić uwagę na zabytki: zespół pałacowo-parkowy Radziwiłłów, kościół św. Anny czy Akademię Bialską.

 

 

Poznaj szczegółową ofertę dla pozostałych miast z Lubelszczyzny

 

Profesjonalna oferta szkoleniowa dla pracowników i urzędników administracji publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i tematykami szkoleń.

 

Szkolenia dla pracowników administracji