Szkolenia dla administracji rządowej

AVENHANSEN jest firmą, która od wielu lat bardzo aktywnie działa w branży szkoleniowej i specjalizuje się w organizacji różnorodnych tematycznie szkoleń  biznesowych. Istotne miejsce w naszej ofercie, poza szkoleniami typowo biznesowymi, zajmują szkolenia dla administracji i urzędów. W ramach tej gałęzi naszej działalności skupiamy się między innymi na organizacji szkoleń dla pracowników administracji rządowej.

 

Sprawdź teraz naszą ofertę

Szkolenia dla urzędników

 

Szkolenia w administracji rządowej

W naszej codziennej pracy zwracamy szczególną uwagę na to, by realizowane przez nas szkolenia dla administracji państwowej były najwyższej jakości. Osiągamy to dzięki obyciu w branży, profesjonalnej kadrze trenerskiej i dobrej organizacji.

 

Wielokrotnie mieliśmy przyjemność współpracować z pracownikami różnego rodzaju instytucji i urzędów (między innymi organizując szkolenia dla urzędników państwowych), co obecnie bardzo nam pomaga w identyfikacji Państwa wymagań i oczekiwań. Dokładna analiza aktualnej sytuacji danej instytucji umożliwia nam idealne dopasowanie programu szkoleń w administracji rządowej do potrzeb, co następnie przekłada się na pozytywne efekty poszkoleniowe, poszerzenie wiedzy i realny wzrost umiejętności wśród uczestników szkolenia.

 

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszych szkoleń dla administracji państwowej – zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy chętnie opowiedzą o szczegółach tej oferty. Dane kontaktowe znajdują się w kolumnie po prawej stronie. Dodatkowe informacje o naszych pozostałych szkoleniach z działu szkoleń administracyjnych otrzymają Państwo po kliknięciu na przycisk znajdujący się poniżej.

 

Szkolenia dla urzędników

 

Szkolenia dla urzędników państwowych

Ogólną tematykę organizowanych przez AVENHANSEN szkoleń dla administracji (wśród których znajdują się szkolenia dla administracji państwowej) możemy podzielić na kilka obszarów, a są to: księgowość, prawo i przepisy, public relations, zasoby ludzkie, finanse publiczne oraz Unia Europejska.

Nasza oferta szkoleń administracyjnych nie kończy się na propozycjach szkoleń dla pracowników administracji rządowej. Do współpracy szkoleniowej zachęcamy także następujących pracowników administracji:

Jeżeli są Państwo zainteresowani najwyższej jakości szkoleniem w administracji rządowej – zapraszamy do poznania naszej oferty szkoleniowej. Wszystkie aktualne informacje o realizowanych szkoleniach dla pracowników administracji rządowej znajdują się na naszej stronie internetowej.