Maciej Firlit

Nasza konkurencja ma duży problem.

Ten problem polega na tym, że bezgranicznie oddaję się Firmie AVENHANSEN®

 

Jaki jestem:

Na pewno dokładny. Nie znoszę robienia czegoś „byle jak”. Szybko podejmuję decyzje i biorę za nie odpowiedzialność. Chętnie słucham innych, choć w naturalny sposób wyczuwam, gdy ktoś chce mnie oszukać. Stale się uczę.

 

Doświadczenie zawodowe:

Początek mojej pracy przypada na pierwszy roku studiów ekonomicznych. Pierwsze zarobione pieniądze wydawałem na przyjemności. Kilka lat później priorytetem stała się rodzina, a teraz wydaję, i na rodzinę i na własne przyjemności.

Sprawowałem kilka kierowniczych stanowisk, ale też kilka na bardzo niskim szczeblu hierarchicznym, co nauczyło mnie szacunku do każdej pracy i każdego człowieka, który swoją pracę wykonuje rzetelnie, niezależnie od tego, jaka ona jest.

Przygodę ze szkoleniami rozpocząłem w 2002 roku. Przez rok pracowałem jako jednoosobowy koordynator biura firmy szkoleniowej.

W 2003 roku dołączyłem do istniejącej od miesiąca firmy (wtedy jeszcze nie szkoleniowej) i zainicjowałem, wdrożyłem oraz rozwinąłem do poziomu ogólnopolskiego dział szkoleniowy.

W połowie 2007 roku zrezygnowałem z udziałów w tej firmie i założyłem nową - już zupełnie własną firmę szkoleniową AVENHANSEN Sp. z o.o., która z powodzeniem przeciera trudne ścieżki rynku szkoleniowego. Za sukces Zespołu AVENHANSEN można uznać również fakt, że Firma powstała w okresie wybuchu kryzysu giełdowego w Polsce i z powodzeniem przetrwała również kryzys światowy w 2008-2009 roku. Stale zwiększająca się liczba zadowolonych Klientów pozwala mieć nadzieję na dalszy rozwój Firmy. Duży nacisk kładę na działania marketingowe i wysoką jakość obsługi Klienta.

 

Jak zarządzam:

Liberalnie. Na zasadach partnerskich, z zachowaniem dyscypliny jakościowej. Chętnie słucham innych oraz dzielę się moimi przemyśleniami. Nie toleruję niechlujstwa i braku myślenia. Cenię inicjatywę i działania zmierzające do podnoszenia jakości.

 

Moje cele prywatne:

Zapewnienie sobie w miarę komfortowego życia. Nie potrzebuję do szczęścia prywatnego samolotu, ale w miarę dobry samochód, ciekawe wakacje i dużo podróży (obcowanie z przyrodą i zwiedzanie) są dla mnie ważne.

 

Co mnie najbardziej cieszy:

Gdy ludzie wokół mnie czują się zadowoleni. Gdy słyszę śpiew pataków i szum drzew - najlepiej sosen ;-)

 

Firma szkoleniowa AVENHANSEN:

Całkowicie mój kapitał, mój pomysł i doświadczenie.

Jednak sukcesem dzielę się z całym Zespołem, bez którego oddania i wytężonej pracy taki wynik nie byłby możliwy.

 

Moje przemyślenia:

Etyka

Ważne

Podstawy sukcesu

 


Znajdziesz mnie na:

Wyświetl profil LinkedIn użytkownika Maciej Firlit Wyświetl profil użytkownika Maciej Firli

 

Opinie o mnie: