Limitowana Edycja

 

Bardzo atrakcyjne szkolenia w bardzo atrakcyjnej cenie.

 

 

Wprowadzony we wrześniu 2010 nasz autorski projekt „Więcej za mniej” spotkał się z tak dużym zainteresowaniem, że postanowiliśmy kontynuować realizację wybranych szkoleń w takiej formie.

 

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tych wyjątkowych szkoleniach za bardzo atrakcyjną cenę. Przypominamy, że nie wymagamy, żadnych zaświadczeń, wypełniania stosu formularzy (co jest standardem przy szkoleniach dofinansowanych ze środków unijnych). Wystarczy zwykłe zgłoszenie poprzez naszą stronę internetową lub fax. W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

Bieżąca edycja szkoleń obejmuje następujące tematy: Kliknij aby zobaczyć listę dofinansowanych szkoleń »

 


Sprawdź nas i TY.

 

Tu znajdziesz naszą Listę referencyjną

 

A tu przeczytasz O nas

 

Są to szkolenia prowadzone przez tych samych Trenerów, którzy prowadzą dotychczasowe szkolenia, z najwyższą starannością i dbałością o Państwa zadowolenie. Również warunki szkoleniowe nie ulegną zmianie - zorganizujemy je w Hotelu*** w centrum Krakowa, Poznania, Wrocławia i Warszawy. Natomiast prawie o połowę niższa cena szkoleń w edycji limitowanej, spowodowana jest zmianą polityki w zakresie kosztów obsługi szkoleniowej i próbie dotarcia do osób, dla których standardowe szkolenia są zbyt drogie.

 

Co się zmienia w stosunku do standardowych szkoleń:

  • Zmniejszyliśmy cenę dwudniowego szkolenia do 780 PLN
  • Grupy liczą do 20 osób (w naszych standardowych szkoleniach do 10 osób)
  • Serwujemy dwudaniowy obiad (podczas standardowych szkoleń dołączamy do menu deser)
  • Nasze szkolenia standardowe obfitują w interaktywne formy szkoleniowe, gdzie każdy uczestnik może przećwiczyć jak najwięcej elementów. W wersji limitowanej ze względu na ilość osób część ćwiczeń przeprowadza się zespołowo.

 

Gwarantujemy rzetelnie przygotowane szkolenia i oferujemy najwyższe możliwe standardy realizacji.

 

Nie wymagamy żadnych zaświadczeń, zobowiązań, wypełniania masy druków czy niezliczonych pieczątek. Wystarczy otwarty umysł i nastawienie na to, że chcemy zrobić coś dobrego w kwestii własnej edukacji i podnoszenia kwalifikacji.

 

Warunkiem umożliwiającym wzięcie udziału w szkoleniu jest wpłata całości kwoty przed szkoleniem na konto firmy AVENHANSEN.

Credit Agricole Bank Polska S.A. konto nr: 76 1940 1076 3036 7045 0000 0000

 

Kwota ta nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji ze szkolenia. W przypadku, gdyby szkolenie zostało odwołane z winy organizatora, kwota zostanie zwrócona w całości.

 

Zapewniamy również pomoc w rezerwacji i opłaceniu miejsc noclegowych na preferencyjnych warunkach.

 

W celu rezerwacji prosimy o kontakt z osobą odpowiedzialną za organizację szkoleń:

 

Joanna Damsiewicz

jdamasiewicz@avenhansen.pl

515 212 452, 12 399 41 90

 


 

W dalszym ciągu realizujemy powyższe szkolenia w zwykłym trybie (po standardowej cenie), gdzie liczebność grupy nie przekracza 10 osób.

 

Ofertę standardowych szkoleń otwartych AVENHANSEN mogą Państwo sprawdzić tu: Szkolenia otwarte »