Doceniając inicjatywę i zaangażowanie młodych pełnych pasji, pomysłów i ambicji ludzi, firma AVENHANSEN postanowiła włączyć się w organizację tegorocznej V Ogólnopolskiej Edycji Drogowskazów Kariery.

2016-10-13

AVENHANSEN Sp. z o.o. partnerem merytorycznym projektu Drogowskazy Kariery - Wrocław 2012.

Doceniając inicjatywę i zaangażowanie młodych pełnych pasji, pomysłów i ambicji ludzi, firma AVENHANSEN postanowiła włączyć się w organizację tegorocznej V Ogólnopolskiej Edycji Drogowskazów Kariery. Wspierany przez nas projekt realizowany będzie w dniach 12-23 marca 2012 we Wrocławiu. Głównym organizatorem przedsięwzięcia jest Niezależne Zrzeszenie Studentów działające przy Uniwersytecie Wrocławskim oraz Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Wykłady "Manager a media" oraz "Zarządzanie projektem" przygotowane specjalnie z myślą o studentach poprowadzi trener firmy AVENHANSEN PanWłodzimierz Gawroński.

"Manager a media" to propozycja dla osób, które chciałyby dowiedzieć się między innymi jak kształtować politykę informacyjną firmy, jak postępować z mediami w celu nawiązania owocnej współpracy.

Wykład "Zarządzanie projektem" polecamy uwadze zainteresowanych tym co kryje się pod pojęciem "psychologiczne" aspekty realizacji projektu, znaleźć odpowiedzi na pytania: Dlaczego popełniamy błędy? Kiedy intuicja nas zawodzi? Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

KONTAKT DLA PRASY

Maja Dąbrowska

Specjalista ds. Komunikacji Internetowej