Zatrudnianie cudzoziemców

Według analiz przeprowadzonych przez specjalistów Ośrodka Badań nad Migracjami Uniwersytetu Warszawskiego już za kilka lat wzrośnie w Polsce zapotrzebowanie na pracowników z innych krajów. Nasze społeczeństwo starzeje się. Z przeprowadzonych badań wynika, że na nasze emerytury w sporej części będą zarabiać cudzoziemcy.

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniom rynku, zapraszamy Państwa na szkolenie: ,,Zatrudnianie cudzoziemców". W jego trakcie zapoznają się Państwo z zasadami rezydencji podatkowej i jej konsekwencjami, obowiązkami pracodawcy wynikającymi z zatrudnienia cudzoziemca w tym dotyczącymi m.in : zezwolenia o pracę, prowadzenia akt osobowych, umów cywilnoprawnych, wynagrodzenia, podatku, składek ZUS, delegacji i rozliczeń.

Przypomnijmy, przepisy prawa definiują cudzoziemca jako osobę przebywającą na terytorium danego państwa, lecz nie posiadającą jego obywatelstwa. Integracja z Unią Europejską sprawiła, że coraz częściej decydujemy się na zatrudnianie pracowników spoza naszego kraju. Zróżnicowana polityka w tym zakresie spowodowała, że wiedza z zakresu legalnego zatrudniania obcokrajowców stała się podstawą dla pracowników działów kadrowo - płacowych, jak i finansowo - księgowych.

Proponowane przez nas szkolenie przeznaczone jest dla osób, które inwestują w przyszłość. Istotne jest zapoznanie się z przepisami dotyczącymi zatrudniania cudzoziemców, ponieważ otwarcie się Polski na pracowników z innych krajów, także spoza Unii Europejskiej jest nie tylko nieuniknione, co potrzebne, gdyż zwiększy wpływy do budżetu dzięki płaconym przez nich podatkom. Rządzący wprowadzają strategie, które będą stopniowo zwiększać liczbę legalnych emigrantów. Dzięki szkoleniu: ,,Zatrudnianie cudzoziemców" przygotują się Państwo do kontaktu z obywatelami innych państw.

 

 

Szkolenie AVENHANSEN »[MOBILE]

 

 

 


 

 

Powrót do strony z artykułami

 

 


 

AVENHANSEN Sp. z o.o. zezwala na kopiowanie i wklejanie na inne strony internetowe powyższego artykułu pod warunkiem dodania pod artykułem poniższego tekstu i dodania linka do tej strony:

Artykuł jest własnością firmy szkoleniowej AVENHANSEN Sp. z o.o.

Link do artykułu »

 


 

Podziel się spostrzeżeniami i przemyśleniami na temat opisywanego zagadnienia.

 

 
Zatrudnianie cudzoziemców
Oceny: 3 z 5 z 24 głosów