Zapraszamy na Mundial do Krakowa

Mamy święto kibiców piłki nożnej! :-)

Wyjazd na szkolenie nie musi w tym wspaniałym okresie powodować rozstania z niezapomnianymi przeżyciami piłkarskimi! Mało tego - może oznaczać wzmocnienie doznań!

 

---------------------------------------

 

Maryla Rodowicz, a wraz z nią mnóstwo Polaków śpiewało jeszcze niedawno:


“Futbol, futbol, futbol,
Przeżyjmy to jeszcze raz
Gdy piłka w grze wyjdzie na strzał,
Śledzi jej lot cały świat
Piłka jest okrągła jak
Ziemski glob, ziemski glob
Na świecie tym są takie dni,
Gdy niebo drży, bo padł gol
To był strzał, to jest szał,
To jest sport, to sport...”


Dziś natomiast, powyższe słowa i melodia są równie często przypominane, z tą jednak modyfikacją, że wyrazy: “futbol,” zostały zastąpione przez: “Mundial”. Niebywałe święto dla koneserów tego sportu, ale i nie ma co ukrywać koszmar, dla tych, którzy zupełnie nie czują bluesa bądź nie mają zwyczajnie czasu na tego typu rozrywki. Avenhansen natomiast, stara się zrozumieć i jednych i drugich, a co za tym idzie,  pogodzić przyjemne z pożytecznym, nie umniejszając ani źdźbła z dotychczas wypracowanego profesjonalizmu i zaangażowania w prowadzone projekty i szkolenia. I cóż, mówiąc szczerze, jako zagorzała, nieprzejednana i zupełnie nierozumiejąca ciągłego zainteresowania anty fanka piłki nożnej, pragnęłabym jednego z dwóch, czy może trzech rozwiązań:


 a)mój mąż również przestałby się tym tematem emocjonować: - cóż- nierealne i tylko dziękować, że mam córki, a nie synów;
 b)na czas różnych sportowych wydarzeń, powinny być uruchamiane wypożyczalnie telewizorów, tak, żeby legendarna walka o pilota, nie miała więcej miejsca;
 c)i sytuacja optymalna: zorganizowanie czasu domownikom, w taki sposób, aby wszyscy mogli wyjść cało z opresji,  nie tracąc przy tym na żadnych ze swoich powinności, planów i wcześniejszych założeń.


I tutaj właśnie ukłon w moją stronę i taka niespodzianka dla podobnych do mnie malkontentek, ale również wszystkich tych, którzy chcieliby zjeść jabłko, ale i mieć jabłko.Wystarczytylkokliknąć na linka: http://www.szkolenia.avenhansen.pl/zapraszamy-na-mundial-do-krakowa.html, aby przekonać się, że są tacy, którzy rozumieją nasze rozterki i pragnął tak zorganizować zainteresowanym czas, żeby wszyscy byli usatysfakcjonowani. Po pierwsze cała rozpiętość tematyczna szkoleń, jaka stoi przed nami otworem:

  • Skuteczny specjalista działu zakupów
  • Ochrona danych osobowych
  • Trade marketing
  • Kultura żywego słowa
  • Zarządzanie finansami dla niefinansistów
  • Efektywna komunikacja z elementami inteligencji emocjonalnej
  • Techniki sprzedaży i skuteczna komunikacja w obsłudze klienta
  • Umowy cywilnoprawne w obrocie gospodarczym
  • Zarządzanie zmianą

Aż tyle możliwości odsłania przed nami AVENHANSEN, proponując jak zwykle nie tylko efektywne, profesjonalnie przygotowane i atrakcyjne tematycznie szkolenia, ale także opcję wiążącą się z połączeniem pracy, edukacji i szkolenia z ze zwykłą ludzką potrzebą i przyjemnością, a proszę mi wierzyć, nic nie staje się bardziej efektywne aniżeli wiedza zdobywana w atmosferze dobrowolności, zainteresowania oraz przekonania, że dzięki uczestnictwu w całym projekcie, nie tylko zdobywamy informacje, ale łączymy to wszystko z naszą pasją czy hobby jakim jest football.

Co wspólnego ma z tym nasza innowacyjna i wychodząca naprzeciw klientom firma? Otóż, co powiecie na rozwiązanie typu: za dnia nauka, praktyka i zdobywanie nowych doświadczeń, a wieczorami natomiast, odkrywanie uroków Krakowa ale i przeżywanie mundialowych emocji dzięki organizacyjnemu planningowi i pomocy ze strony AVENHANSEN? Jeśli do powyższego dodamy również tak sprzyjający argument, jakim jest fakt, że obecne święto piłki odbywa sie w Brazylii, kraju o odmiennej strefie czasowe, tak jednak plastycznie korelującej z naszym zegarem (ponieważ mecze odbywające się tam za dnia, przypadają u nas na godziny późno popołudniowe lub wieczorne), to nie pozostaje nam nic innego jak skusić się nie tylko na wiedzę ale i również na przyjemności. Już nie trzeba rezygnować, poświęcać się w imię jednego dobra. Obecnie bowiem, dzięki staraniom a przede wszystkim chęciom organizatorów z ramienia AVENHANSEN, możemy być coraz to lepszymi specjalistami w swojej dziedzinie, a po godzinach, zagorzałymi kibicami sportowymi.


Mundial, Mundial…!

 

---------------------------------------

 

 

 

Oferujemy rewelacyjne szkolenia otwarte w Krakowie a potem pomoc w znalezieniu się w centrum kibicowego świata na Rynku w Krakowie lub na Kazimierzu w Krakowie.

 

Zadzwoń do nas i dowiedz się, co możemy Ci zaoferować.

 

 

Anna Sendorek

 

Specjalista ds. Organizacji Szkoleń Otwartych

e-mail: asendorek@avenhansen.pl
tel. 12 399 41 90, 515 212 451

     

 

 

 

 

 

 

[MOBILE]


 

Powrót do strony z artykułami

 


 

AVENHANSEN Sp. z o.o. zezwala na kopiowanie i wklejanie na inne strony internetowe powyższego artykułu pod warunkiem dodania pod artykułem poniższego tekstu i dodania linka do tej strony:

Artykuł jest własnością firmy szkoleniowej AVENHANSEN Sp. z o.o.

Link do artykułu »

Zapraszamy na Mundial do Krakowa
Oceny: 3 z 5 z 27 głosów