Trener Drużyny AVENHANSEN zaprasza na praktyczne szkolenia

Jak pisał Albert Carron ,,W sporcie podstawowym celem jest sukces. Bez spójności w wykonywaniu zadań trudno go osiągnąć, i dlatego trener musi być bardzo uczulony na potrzebę stosowania przeróżnych środków, które przyczyniają się do rozwoju spoistości zespołu, zarówno pod względem społecznym, jak i zadaniowym.”. Zarówno w sporcie jak i biznesie dobry trener jest w dużej mierze autorem sukcesu swoich zawodników, dlatego w AVENHANSEN współpracujemy tylko z najlepszymi, dbając o to, aby każde szkolenie było prowadzone przez eksperta w danej dziedzinie.

 

Oferta szkoleniowa firmy AVENHANSEN obejmuje wiele dziedzin, są to m.in. Prawo, Finanse, Zarządzanie, Kadry i Płace, Zasoby Ludzkie, Sprzedaż i Obsługa Klienta, Negocjacje, Komunikacja czy Umiejętności Osobiste. Wierzymy, że dzięki takiej różnorodności każdy z potencjalnych uczestników szkoleń znajdzie w naszej ofercie interesujące go zagadnienie, w ramach którego będzie rozwijał swoje kompetencje. Wyznajemy zasadę w myśl, której podejmujemy się tylko tych zleceń, w których jesteśmy najlepsi.

 

Poza szczegółowym doborem kadry trenerskiej, dbamy również o to, aby nasi uczestnicy po szkoleniu reprezentowali najwyższy poziom wiedzy i umiejętności. Osiągamy to, dzięki indywidualnie dobranym na potrzeby każdego szkolenia metodom dydaktycznym. Podobnie jak w sporcie, w AVENHANSEN stawiamy na praktyczny trening umiejętności. Wiedza przekazywana jest uczestnikom przez trenerów-praktyków, którzy dzielą się z uczestnikami swoim doświadczeniem wypracowanym przez lata aktywności zawodowej w danej dziedzinie. Również stosowane przez naszych trenerów metody pracy podczas szkolenia zawierają wiele ćwiczeń praktycznych, gier szkoleniowych, studiów przypadków opartych na autentycznych sytuacjach w pracy, pozwalających na wcielenie nowo zdobytej wiedzy w życie zaraz po ukończeniu szkolenia.

 

Na sukces naszej firmy i zadowolenie naszych Klientów pracuje cały Zespół - Zarząd, Trenerzy, Specjaliści. ds organizacji szkoleń, Asystenci i inni Eksperci (marketingowcy, pisarze, informatycy, ...) oraz dostawcy przeróżnych usług zewnętrznych. Zgrana drużyna to podstawa dobrze prosperującej firmy. W AVEHNANSEN wiemy, że zespół jest najważniejszy i jest w stanie osiągnąć najlepszy wynik. Dzięki temu działamy na rynku szkoleń już prawie 10 lat. Zorganizowaliśmy wspólnie ponad 500 szkoleń zamkniętych (ponad 8 058 przeszkolonych osób) oraz ponad 400 szkoleń otwartych (ponad 3 269 przeszkolonych osób). O naszych sukcesach świadczy fakt, że wielu z uczestników naszych szkoleń wraca do nas z kolejnymi zapytaniami o szkolenia. Nie boimy się wyzwań - mamy na swoim koncie organizację wielu szkoleń, wyjazdów szkoleniowo-integracyjnych, konferencji oraz realizację dużych projektów szkoleniowych odbywających się na terenie całej Polski.

 

Każdy rok w AVENHANSEN to wyznaczanie celów i systematyczne dążenie do nich. Nie inaczej jest i tym razem. W planach są: przeprowadzka do nowego, większego biura, zatrudnienie nowych Pracowników, stworzenie i rozwijanie nowego działu zajmującego się doradztwem i rozwojem firm, oraz dalsze wzmacnianie marki na rynku i zwiększanie jakości oferowanych usług.

 

W rok 2016 weszliśmy z silnym, kolejnym projektem, którym jest nawiązanie współpracy z Klubem Sportowym Cracovia i z tej okazji zapraszamy wszystkich do dołączenia do drużyny AVEHNANSEN i do grona 12 tysięcy zadowolonych uczestników.

 

Agnieszka Olejnik, Trener AVENHANSEN

 

Trener Drużyny AVENHANSEN zaprasza na praktyczne szkolenia
Oceny: 3 z 5 z 39 głosów