Ogólnopolskie Forum Biznesu - Strategiczne zarządzanie firmą - wyzwania XXI wieku.

Żyjemy w czasach, w których wiedza i umiejętności muszą być na bieżąco aktualizowane, aby nadążać za dynamicznie zmieniającym się światem biznesu. Specjalnie dla Kadry Kierowniczej w dniach 7-8 października 2015 roku odbędzie się jedyne w swoim rodzaju wydarzenie - szkolenie i wykład pod hasłem „Strategiczne zarządzanie firmą - wyzwania XXI wieku”.

 

Unikalne wydarzenie

 

W Hotelu Witek na początku października 2015 roku będzie miało miejsce praktyczne szkolenie i porywający wykład, które zostaną poprowadzone przez Trenera AVENHANSEN - Marcina Rzucidło oraz gościa specjalnego - prof. Andrzeja Bliklego.

 

Eksperckie szkolenie, obejmujące wykład i ćwiczenia praktyczne, kierowane jest do osób zajmujących się szeroko pojmowanym zarządzaniem. To propozycja będąca preludium dla rozpoczynającego się cyklu spotkań biznesowych dla właścicieli i wszystkich kierujących lub zarządzających firmami. Szkolenie połączone będzie z integracyjną kolacją w Grillowej Chacie czterogwiazdkowego Hotelu Witek. Tematyka spotkania zostanie ściśle dopasowana do potrzeb i oczekiwań uczestników, dzięki wcześniej zrealizowanej ankiecie.

 

W pierwszym dniu wydarzenia odbędą się zajęcia warsztatowe, z przerwami na kawę i obiad oraz biesiada w chacie grillowej. W drugim dniu prowadzone będą zajęcia warsztatowe pod wspólnym hasłem „Strategiczne zarządzanie firmą” oraz wykład prof. Blikle pod tytułem „Firma XXI wieku”.

 

Korzyści dla zarządzających

 

Menadżerowie, którzy zdecydują się na wzięcie udziału w dwudniowych szkoleniach i wykładach zorganizowanych przez Ogólnopolskie Forum Biznesu będą mogli przyswoić sobie informacje oraz sprawdzić w praktyce kluczowe elementy oraz narzędzia strategicznego zarządzania firmą. Mogą w przyszłości na bazie przekazanych w toku szkolenia informacji, wyznaczać, planować, wdrażać, wspierać, monitorować i modyfikować działania prowadzące do osiągania przez ich firmy strategicznych celów.

 

Warto wziąć udział w szkoleniu zwłaszcza, że dzisiejsze środowisko biznesowe charakteryzuje się wysoką konkurencyjnością. Jedynie te firmy, które mają sprecyzowane klarowne, spójne cele będą miały szansę na osiągnięcie wielowymiarowego sukcesu. Warsztaty umożliwią szybkie i elastyczne dopasowywanie stylu zarządzania oraz wyznaczanych celów strategicznych do zmieniających się warunków otoczenia.

 

Atuty szkolenia:

  • praktyczne warsztaty kształtujące umiejętności zarządcze u kadry kierowniczej,

  • możliwość zrozumienia, rozwoju i wyrobienia umiejętności skutecznego wykorzystania elementów koncepcji zarządzania strategicznego do rozwoju firmy.

  • nabycie umiejętności unikania pułapek związanych z realizacją strategii firmy i strategicznym zarządzaniem nią.

  • nabycie umiejętności wykorzystywania nowoczesnych rozwiązań do szukania możliwości rozwoju, jak i monitorowania efektywności działania firmy,

  • możliwość zwiększania skuteczności osiągania oczekiwanych, pożądanych rezultatów biznesowych związanych z realizacją strategicznych celów przedsiębiorstwa.

Chętnych do uczestnictwa w szkoleniach i wykładzie prosimy o elektroniczne zgłoszenie na adres: szkolenia@avenhansen.pl

Ogólnopolskie Forum Biznesu - Strategiczne zarządzanie firmą - wyzwania XXI wieku.
Oceny: 3 z 5 z 14 głosów